Dzisiaj jest 21 maja 2018, 18:41

pistolety

Dyskusja na temat broni ASG
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

Diabeł

Re: pistolety

Post15 stycznia 2017, 12:54

WE mam glocka, i jestem bardzo zadowolony. Nawet jak mi padnie to kupie jeszcze raz od WE. Jaram sie coltami, i chciałem mieć jednego, jak czytam opinie to glocki we to brać w ciemno a colty maja różną opinie, czesto sie kaszania.
Narazie się wstrzymam i bede sie rozgladał, na te chwile są dwie opcje. Ekonomiczna czyli colt od WE, druga TM.
Z drugiej strony od razu chce zakupić 2 dodatkowe magi wiec TM to liczymy minimum tysiaka.
Awatar użytkownika

Bober00

Post16 stycznia 2017, 22:35

Osobiście biegam z Glockiem od Army. Wiem, opinie ma średnie ale w teamie mają go 4 osoby i każdy sobie chwali. Dobrze wygląda, zamek daje przyjemny dźwięk, blowback fajnie działa. Magi ponoć pasują od WE chociaż ja kupilem drugiego od ARMY. Trza go tylko doszczelnic bo przy napełnianiu popuszcza, ale to pierdola. Kupiłem go za 223zl u Krakmana 2 lata temu i do listopada był używany praktycznie co tydzien-dwa. Zero awarii.
Awatar użytkownika

Szczepan

Post16 stycznia 2017, 22:54

Nawet nowe magi od ARMY puszczają gaz?
Awatar użytkownika

Bober00

Post17 stycznia 2017, 23:17

Nie puszczają tylko przy ładowaniu ucieka bokiem przez uszczelkę. Jest na to sposób, tylko muszę od Żony zabrać zapalniczke. Drugi jest w porządku i elegancko trzyma
Poprzednia

meble radomsko cena, meble radomsko opinie, meble radomsko producent, meble kuchenne radomsko ceny

Wróć do Repliki ASG