SA-A03 specna arms vs AEG072 - DE G&P

witam, przede mną ostateczny wybór repliki zastanawiam się nad : Replika Karabinka AEG072 - DE - airsoft, asg, militaria lub http://gunfire.pl/product-pol-1152207270-Replika-karabinka-SA-A03-SAEC-TM-System-Half-Tan.html


ma to być moja pierwsza replika :slight_smile:

Specna, G&P nie warte tej ceny.

Też bym w G&P się nie pchał…
A z innej beczki - jak nie potrzebujesz tej repliki na zaraz, to poczekaj na promocję jakąś.
O ile się nie mylę, to ta sama specna była na gunfire w black friday za 900 około.

Jakis czas temu też się interesowałem tym g&p i był tańszy. Około 1700 kosztował.

Rozumiem że kupujesz i nic oprócz wymiany gumki nie będziesz robił.Jeśli jest inaczej szkoda kasy na obie,wolałbym w takim wypadku kupić używkę w dobrym stanie.Za zaoszczędzoną kasę zrobić wymianę(jeśli trzeba) części z GB i tak do przodu z kasą wyjdziesz

Chłopie Ares Amoeba od 1000zł do 2500zł system szybkiej wymiany sprężyny od strony prowadnicy kolby,do tego szybcior silnik high torqe flat motor z przyzwoitym rofem zobacz a może Ci się spodoba.

To nie jest czasem “plastik”?

“wzmocniony nylon” :smiley:

Sam myślę o amoebie,ale odrzuca mnie właśnie ten nylon.

Nie wiem co wam nie pasuje w Plastic Fantastic,nie piszcie ze pęka przy upadku bo to bzdura.Mój Famas,Thunder Maul,M-14 to oprócz lufy zewnetrznej(m-14) i gb to full plastic,nie raz nie dwa spadły,przywaliły itp i tylko kilka rysek.Chyba że tylko full metal mają Pro gracze

Zawsze w jakiejkolwiek dyskusji airsoftowej musi się pojawić “argument” Pro graczy :smiley:

to moze cos polecicie, podobaja mi sie repliki z rodziny M4 w zasadzie nie za dlugie od tych 70 cm do 80 z groszem, half-tan albo tan. dobrej firmy w granicach ja wiem ? 1000-1500 zl ? moze cos lepszego niz SPECNA ARMS. czy raczej nie ma co liczyc ? zeby miala dobre bebechy :wink:

Każdy poleci Ci innego. Jeden poleci emkę specny,inny amoeby,jeszcze inny G&P. Kolejny powie,że ZnAl jest zajebisty,inny,że “plastik” też jest ok. I każda z tych osób może mieć rację.

Musisz sam podjąć decyzję. Nikt Ci nie będzie pokazywał palcem,co masz kupić. Twoje pieniądze,twój wybór.

To tak jakbym wbił na forum samochodowe i zapytał jakiego kombiaka kupić. Jeden powie Opla,drugi Mercedesa a trzeci,że Fiata. Tak samo jest z replikami.

Proszę moda o połączenie postów. Minął mój czas,na edycje postów…

a z ta mial ktos stycznosc ? oplaca sie ? firma G&G nic mi nie mowi -.-"

Mam jedną replikę od G&G i jest zajefajna. Ale dziwnie ciężar rozłożony.
Waży dokładnie tyle samo, co moja Amoeba, a w rękach sprawia wrażenie dwukrotnie cięższej.
Dziwna akcja.
Poza tym jest super (tyle, że też plastik).

Ja mam Specne co piszesz, ogólnie zadowolony jestem tylko ze szybka wymiana sprężyny w SAA03 to sciema w shootgunie w Szczecinie 850zl jakies 3 lata temu.
Sam szukam M i koledzy polecaja różne repliki, przyczym trzeba pamiętać że z czasem bedziesz chcial mody robić to przemysl sobie wszystko.
Ja celuje w firmy airsoft evolution w stocku M maja super osiągi i co mają fajnego bo czytałem gearbox firmy king arms bardzo dobre skupienie i wygląd zewnetrzny liga mistrzów.
Nastepnie pomyśl o G&G , ICS cenowo mieścisz sie w przedziale ale i tak wymiany częsci cie nie omina z czasem.

Ale on linkuje nowszą wersję z SAEC, która ma wymianę na zasadzie odkręcenia prowadnicy bez wyciągania gearboxa.
To zupełnie inna bajka…

No tu masz rację.Tylko za ta cene repliki w stoku mona szukać innych firm.

A co sadzicie o tym GC16-SRL?

Melborek PW