Dzisiaj jest 22 kwietnia 2018, 6:41

Repliczka TR4-18

Dyskusja na temat broni ASG
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

alonzo

Re: Repliczka TR4-18

Post04 stycznia 2017, 2:46

Szczerze to ta szybka wymiana sprężyny to ściema w tym modelu sam mam SA-A03 sama replika spoko ale za dużo zachodu z wymianą sprężyny nie polecam.Mivak pisał może ICN ma podwójny gearbox to jest fajna sprawa.A z kolei Hyde polecał mi airsoft evolution;)
Awatar użytkownika

alonzo

Post04 stycznia 2017, 2:50

A i zapomniałem wspomnieć że specna chodzi głośno nawet dobrze nasmarowana i wypodkladkowana z ta gumą na cylindrze do wyciszenie.
Awatar użytkownika

hiszpan85

Post04 stycznia 2017, 10:51

A ja bym polecił aresa Amoeby tam jest naprawdę szybką wymiana sprężyny i dobry rof na silniku high torq speed,oraz niesamowita reakcja na spust.
Staraj się wyglądać głupio- przeciwnik może mieć mało amunicji i nie będzie chciał jej marnować na takie byle co.

MelboreK

Post04 stycznia 2017, 18:50

a mozna najzwyczajniej w swiecie kupic replike bez szybkiej wymiany sprezyny, jakas ciekawa solidna i np. przed strzelanka CQB po prostu w domu o wlasnych silach sobie przygotowac replike pod wzgledem FPSow ? poczatkujaca osoba jest w stanie to sobie zrobic w domu ? bo jezeli tak to juz lepiej by bylo kupic spoko replike dobrej firmy i bez glupich wymian ?
Awatar użytkownika

K.R.Z.A.K

Post04 stycznia 2017, 19:55

Akurat ta specna ma system SAEC - wystarczy odkręcić prowadnicę kolby. Cała wymiana zajmuje poniżej minuty.
one burst more kills still no fu*king skill
OWL rifleman
Awatar użytkownika

Errhile

Post04 stycznia 2017, 19:55

To może kup sobie TMkę, i strzelaj w stocku. One mają po 290fps typowo - do budynku jak najbardziej wejdziesz.
W lesie też dadzą radę, tyle, że kulki będą latać duużo wolniej.

Ale to jeżeli nie masz parcia na fragi.
Awatar użytkownika

Kocur

Post04 stycznia 2017, 21:27

MelboreK pisze:a mozna najzwyczajniej w swiecie kupic replike bez szybkiej wymiany sprezyny, jakas ciekawa solidna i np. przed strzelanka CQB po prostu w domu o wlasnych silach sobie przygotowac replike pod wzgledem FPSow ? poczatkujaca osoba jest w stanie to sobie zrobic w domu ? bo jezeli tak to juz lepiej by bylo kupic spoko replike dobrej firmy i bez glupich wymian ?

Początkująca osoba moze nie dać rady dobrze złożyć i wypodkladkować gearboxa.
To nie jest az tak proste - skomplikowane tez nie ale troche glupio cwiczyc na drogiej replice skoro mozesz ja zwyczajnie popsuc.

Systemy wymiany sprezyny za to sa akurat tak proste zeby bez znajomosci podkladkowania gearboxa wymienic sprezyne - bo po prostu go nie rozkrecasz. od tylu wyjmujesz stara i wkladasz nowa. Do tuningu tez sa przyjemniejsze bo sprezyna nie wyskakuje ci podczas rozkladania.

Po to wlasnie systemy szybkiej wymiany zostaly wymyslone zeby bylo latwiej i przyjemniej.

Jezeli masz parcie na markowe replik to spoko.
Ale czesto to jest tylko kwestia marki. I tego ze replika jest odrobine cichsza.
I wcale nie ma mocniejszych i wytrzymalszych czesci.

A najlepiej jak pomacasz sobie replik iludzi na strzelance i zobaczysz z czego strzelaja.

A co do wyboru repliki kazdy doradzi ci inaczej. Bo kazdy ma inne doswiadczenia. I tak moze sie tez zdazyc ze kupisz replike za 2 tysiaki i bedzie ona beznadziejnie strzelac. A inny kupi za 300 zł i bedzie strzelac rowno i daleko (mimo ze dosc glosno).
http://z-u-p.pl.tl/ ZUP - Przeczytaj może są zarażeni też w twoim otoczeniu

MelboreK

Post04 stycznia 2017, 22:32

Osobiscie nie przeszkadza mi jak replika bedzie glosna czy cos w tym stylu, chce by byla solidna, dobrze wykonana i zebym mogl ja stosowac do cqb jak i w pole, wymieniac sprezyne w domu jezeli jestem w stanie lub z szybka wymiana, jest kuzwa tego tyle ze ciezko co kolwiek wybrac a im wiecej czytam tym mniej wiem -.- a najzwyczajniej w swiecie nie chce wydac kasy na jakis bubel... Dlatego tyle tu pisze i staram sie od was wyciagnac troche informacji z zycia. Wiec jasno i klarownie brac ta z szybka wymiana sprezyny czy po prostu normalna replike typowa w pole kupic sprezyne i przed strzelanka wymienic ja samemu w domu ?
Awatar użytkownika

hiszpan85

Post04 stycznia 2017, 23:26

bierz z szybka wymiana sprężyny taka ci wystarczy.
Staraj się wyglądać głupio- przeciwnik może mieć mało amunicji i nie będzie chciał jej marnować na takie byle co.
Poprzednia

meble radomsko cena, meble radomsko opinie, meble radomsko producent, meble kuchenne radomsko ceny

Wróć do Repliki ASG