Dzisiaj jest 16 października 2018, 21:52

Jaka firma replik polecacie

Dyskusja na temat broni ASG
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

alonzo

Re: Jaka firma replik polecacie

Post07 stycznia 2017, 17:14

Szopen pisze:Mam kilka replik różnych firm(Cybergun,Pj,Cyma,G&p,G&g,Ptw,Jg,We,Socom gear,Tokyo Marui,No name) I wiem jedno czytałem pytałem macałem a potem się okazywało że na moje potrzeby(350 max 400 fps) starcza replika za 300 zł.Jasne kwestia gustu,teraz celuje o ile sprzedam część replik w Krytec i Tokyo Marui (dla Scar-h) . Jedyną zmianą bedzie dodanie koli,chwytu itp.

Jakoś nie rozumiem branie repliki za 1,5 k i grzebanie w niej

Masz rację ale sami dobrze wiemy ze stock to stock i po czasie modzimy żeby było cacy.każda ze znanych replik potrzebuje modyfikacji .każdy chyba się zemna zgodzi na forum ze stokowe repliki modyfikuja wstawiając lufy precka. , hop-up itd.a swoją drogą replika za 300 zł to jest super sprawa wkładasz kase w części i masz cacy,bo body tylko potrzebujesz.Ostatnio rozmawialem z kleszczem na strzelance ze fps to nie wszystko liczy się zasięg skuteczny a co za tym idzie modyfikacje.Ale jeśli chodzi o 1.5k za replikę to już patrzeć jakie ma bebechy i przekalkulowac ;)
Ostatnio zmieniony 07 stycznia 2017, 17:19 przez alonzo, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika

Szczepan

Post07 stycznia 2017, 17:18

Wincyj fps! :mrgreen:
Szukasz grupy? Sprawdź temat: Rekrutacja t.Ch.
Znajdź nas na Fb: t.Ch.
Awatar użytkownika

alonzo

Post07 stycznia 2017, 17:19

Szczepan_ pisze:Wincyj fps! :mrgreen:

No i na strzelance cie nie wpuszcza;)
Awatar użytkownika

Szczepan

Post07 stycznia 2017, 17:26

Śmieje się z twojego toku myślenia-kupić i od razu tuningować ;)

W asg kiedyś(tak,wiem,pierdolenie) liczyły się umiejętności,a nie ile miałeś pod maską. Wszyscy mieli podobne osiągi,bo były limity fps, i zabawa była wyrównana. Trzeba było mieć ogarniętych ludzi,żeby wygrać. Dzięki temu tworzyły się ekipy,bo inaczej dostawałeś po dupie.

Teraz tylko rof,fpsy i inne gówna.

Dlatego większość starszych graczy nie chodzi na strzelankę. Jaki jest sens zabawy z replikami +500fps i rofem 30 kulek/sek?

Lepiej robić coś we własnym gronie,albo spotykać się z innymi ekipami które do asg podchodzą bardziej sportowo,niż do zwykłego pokazu kto ma "większego" ;)

Nie mniej,niech każdy bawi się jak mu się podoba :)
Szukasz grupy? Sprawdź temat: Rekrutacja t.Ch.
Znajdź nas na Fb: t.Ch.
Awatar użytkownika

Kocur

Post07 stycznia 2017, 18:38

alonzo pisze:
Szopen pisze:Mam kilka replik różnych firm(Cybergun,Pj,Cyma,G&p,G&g,Ptw,Jg,We,Socom gear,Tokyo Marui,No name) I wiem jedno czytałem pytałem macałem a potem się okazywało że na moje potrzeby(350 max 400 fps) starcza replika za 300 zł.Jasne kwestia gustu,teraz celuje o ile sprzedam część replik w Krytec i Tokyo Marui (dla Scar-h) . Jedyną zmianą bedzie dodanie koli,chwytu itp.

Jakoś nie rozumiem branie repliki za 1,5 k i grzebanie w niej

Masz rację ale sami dobrze wiemy ze stock to stock i po czasie modzimy żeby było cacy.każda ze znanych replik potrzebuje modyfikacji .każdy chyba się zemna zgodzi na forum ze stokowe repliki modyfikuja wstawiając lufy precka. , hop-up itd.a swoją drogą replika za 300 zł to jest super sprawa wkładasz kase w części i masz cacy,bo body tylko potrzebujesz.Ostatnio rozmawialem z kleszczem na strzelance ze fps to nie wszystko liczy się zasięg skuteczny a co za tym idzie modyfikacje.Ale jeśli chodzi o 1.5k za replikę to już patrzeć jakie ma bebechy i przekalkulowac ;)

Kazda replike za ponad 300 zl mozna stuningowac do 550+ na duzy rof.
Niektore beda mniej wizualnie piękne z uwagi na batke ktora trzeba zamontowac gdzies na zewnatrz - ale w srodku, jezeli jest to gearbox w standarardzie v2 v3 v6 lub podobne standardy marui do których są części (v1 ciezko sie tuninguje) to nie bedzie problemu.
Owszem - nie kazda czesc mimo ze niby w standardzie bedzie tak dobrze pasowac (komory hopka glownie i dysze są problemem).
No i oczywiscie mega krótka lufa powoduje ze ciezko zrobic duze fpsy przy duzym rofie.
Do kosmicznego rofa tez trzeba miec odpowiednie i czesci i dbrac o magazynki. Wystrzelic 40 kulek na sekunde to pikus. Znalesc magazynek który poda taka ilość bez przerw i zacinek - to jest problem. A nie ma nic bardziej irytujacego jak naciskasz spust - slysysz terkotanie ale zadna kulka nie wylatuje.

Dodatkowo - kazda replika nie wazne jak droga moze miec defekt. Im solidniejsza firma - drozsza - tym oczywiscie szansa jest mniejsza ale nigdy nie wynosi zero.

Mozna tez nie szanowac repliki, nie czyscic, nie ladowac batek jak trzeba - i wtedy tez moga byc problemy.

W asg najwazniejsza rada jest prosta.
KUPUJ TO CO CI SIE PODOBA.

Szczepan - jakos ciebie nie widzialem na strzelankach. I w tym czasie - podczas chyba 20 spotkan ani razu nikt nie stracil zeba ani nie mial jakiejs mega niefajnej rany na twarzy.
Za to ze starych czasow i gry w limicie pamietam trzy stracone zęby od replik 350 fps. Oraz dosc duzo kwasów z replik 450 strzelanych ze zbyt bliska.
To juz ktorys temat gdzie zachowujesz sie jak stary dziad z tekstami "za moich czasów to było pięknie".
Gdyby tym 75 % osób które maja repliki w limicie nie pasowala reszta z 450+ to by się strzelali gdzieś indziej chyba...
http://z-u-p.pl.tl/ ZUP - Przeczytaj może są zarażeni też w twoim otoczeniu

Diabeł

Post07 stycznia 2017, 20:10

Alonzo, jeśli jesteś zainteresowany używaną repliką, odezwij się na pw.
Awatar użytkownika

alonzo

Post08 stycznia 2017, 20:35

Szczepan_ pisze:Śmieje się z twojego toku myślenia-kupić i od razu tuningować ;)

W asg kiedyś(tak,wiem,pierdolenie) liczyły się umiejętności,a nie ile miałeś pod maską. Wszyscy mieli podobne osiągi,bo były limity fps, i zabawa była wyrównana. Trzeba było mieć ogarniętych ludzi,żeby wygrać. Dzięki temu tworzyły się ekipy,bo inaczej dostawałeś po dupie.

Teraz tylko rof,fpsy i inne gówna.

Dlatego większość starszych graczy nie chodzi na strzelankę. Jaki jest sens zabawy z replikami +500fps i rofem 30 kulek/sek?

Lepiej robić coś we własnym gronie,albo spotykać się z innymi ekipami które do asg podchodzą bardziej sportowo,niż do zwykłego pokazu kto ma "większego" ;)

Nie mniej,niech każdy bawi się jak mu się podoba :)

no to slucham jaką replike polecasz zeby jak ty to mowic bezsensownie nie tuningowac ???
Awatar użytkownika

Szopen

Post08 stycznia 2017, 22:35

Cyma,cyber gun,Jg,Tokyo,g&p,g&g,Ics,Krytec, w wiekszości nawet gumki nie trzeba zmieniać.Chyb ze sie chce 1500 fps i rof 50+. Jedna kulka też zabija
Chwalcie Pana i podawajcie amunicję - Brat Sierżant Grimm
Awatar użytkownika

Ajgorę

Post08 stycznia 2017, 23:26

Każda replika 1 klasy, w chinczykach wystarczy często tylko gumke zmienić
Awatar użytkownika

alonzo

Post09 stycznia 2017, 10:28

Ajgorę pisze:Każda replika 1 klasy, w chinczykach wystarczy często tylko gumke zmienić

no tu się z tobą nie zgodze.Tu powinny osoby zabrac głos osoby co skldają repliki i widzą co w nich siedzi.umnie w replice wymiana gumki nic nie dała trzeba bylo komore wymienic,lufe,itp żeby osiągi były zadowalające.A do tego smarowanie replik podkladkowanie i wiele czynników do dupy. HEROD on sam grzebie w replikach,HYDE składa repliki moja Specna Była u niego, MIVAK,WYSŁANNIK ludzie mają pojęcie o rynku i co kupić.
PoprzedniaNastępna

meble radomsko cena, meble radomsko opinie, meble radomsko producent, meble kuchenne radomsko ceny

Wróć do Repliki ASG