Dzisiaj jest 24 września 2018, 22:20

Jaka firma replik polecacie

Dyskusja na temat broni ASG
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

Ajgorę

Re: Jaka firma replik polecacie

Post28 grudnia 2016, 3:44

Tylko ICS jest powiedzmy dla koneserów. Jest specyficzny i nie każdemu to podejdzie; podobnie jak GBBR. I wykonanie z zewnątrz jest na poziomie CA, może niżej.
Awatar użytkownika

alonzo

Post28 grudnia 2016, 15:54

no dobra. Mivak a jak ci się spisuje twoja replika?. Jakieś plusy minusy ??jeśli chodzi o ceny ICN, G&G i VFC to wygląda to podobnie ale ten podwójny gearbox to fajna sprawa. Nie wiem co mam rozumieć ze ICN ma inną komore ,jestem ciekaw o co chodzi ?jak możesz Mivak rozwiń temat proszę
Awatar użytkownika

Tomazo

Post29 grudnia 2016, 16:35

Groszq pisze:Taka drobna uwaga, bo kilka osób miał problemy z tym wojskowe.eu. Potrafią nieźle zbywać człowieka gdy chodzi o zamówienia z przedpłatą. Potrafią co chwile zmieniać wersję wydarzeń, a z 3 tygodni robią się 2 miesiące oczekiwania i ciągłe problemy.

Nie ma aż takich problemów z zamawianiem sprzętu, który mają na stanie.

Komentarz off-topowy, ale potwierdzam słowa Groszka. Ten sklep to największy syf ever w zakresie obsługi klienta. Kłamią w żywe oczy, na stanie pokazują rzeczy, których nie mają na magazynie. Moja walka z nimi o zwrot kasy trwała miesiąc, nie obyło się bez formalnych pism i gróźb o skierowanie sprawy na policję. Więc jeżeli zdecydujesz się na ICSa to sugeruję przemyślenie, czy chcesz go brać od tego dystrybutora.
t.Ch
Awatar użytkownika

alonzo

Post30 grudnia 2016, 22:33

a co powiecie o airsoft evolution???
Awatar użytkownika

Szopen

Post31 grudnia 2016, 11:44

Chwalcie Pana i podawajcie amunicję - Brat Sierżant Grimm
Awatar użytkownika

alonzo

Post07 stycznia 2017, 12:54

Szopen pisze:http://forum.wmasg.pl/topic/120018-m-ki-evolution-airsoft/

czytalem opinie i same plusy ,jedynie na co natrafilem do artykuł o przetestowaniu repliki firmy airsoft evolution że ktoś dał za tuning 5/10 nie bardzo wiem jak to rozumiec.
Awatar użytkownika

Szopen

Post07 stycznia 2017, 12:58

Słabo czytałeś,mysle ze jak ktos dał 1 zła opinie na 100 dobrych to pewno shit replika nie bierz
Awatar użytkownika

alonzo

Post07 stycznia 2017, 13:29

Szopen pisze:Słabo czytałeś,mysle ze jak ktos dał 1 zła opinie na 100 dobrych to pewno shit replika nie bierz

no widzisz kolego wlaśnie czytalem i wedlug twojego toku myslenia wlasnie doczytalem i nie wzoruje sie na jednej negatywnej opini. Ale podesłanie linku to tylko połowa sukcesu wiec kolego możesz wypowiedziec sie co ty sądzisz ??
Awatar użytkownika

Szopen

Post07 stycznia 2017, 15:47

Mam kilka replik różnych firm(Cybergun,Pj,Cyma,G&p,G&g,Ptw,Jg,We,Socom gear,Tokyo Marui,No name) I wiem jedno czytałem pytałem macałem a potem się okazywało że na moje potrzeby(350 max 400 fps) starcza replika za 300 zł.Jasne kwestia gustu,teraz celuje o ile sprzedam część replik w Krytec i Tokyo Marui (dla Scar-h) . Jedyną zmianą bedzie dodanie koli,chwytu itp.

Jakoś nie rozumiem branie repliki za 1,5 k i grzebanie w niej
Awatar użytkownika

Bober

Post07 stycznia 2017, 16:01

Szopen pisze:Mam kilka replik różnych firm(Cybergun,Pj,Cyma,G&p,G&g,Ptw,Jg,We,Socom gear,Tokyo Marui,No name) I wiem jedno czytałem pytałem macałem a potem się okazywało że na moje potrzeby(350 max 400 fps) starcza replika za 300 zł.Jasne kwestia gustu,teraz celuje o ile sprzedam część replik w Krytec i Tokyo Marui (dla Scar-h) . Jedyną zmianą bedzie dodanie koli,chwytu itp.

Jakoś nie rozumiem branie repliki za 1,5 k i grzebanie w niej

Masz już gdzieś już je wystawione?
Chętnie oblookam :)
PoprzedniaNastępna

meble radomsko cena, meble radomsko opinie, meble radomsko producent, meble kuchenne radomsko ceny

Wróć do Repliki ASG