Dzisiaj jest 16 października 2018, 21:53

FC-SMG Spectra

Dyskusja na temat broni ASG
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

Kocur

Re: FC-SMG Spectra

Post28 listopada 2016, 11:22

Mp7 wella to straszna padaka.
Jak ktos chce to mam dwa do sprzedania ...
Na TMa sie nie rzucalem - ma podobny problem co glock aep - niskie fpsy i bardzo powoli lecace kulki.
Na dystansie wiekszym niz 10 m przeciwnik zazwyczaj zdazy uskoczyc - chyba ze jest wogole zaskoczony i ciebie nie widzi.
Mp7 maja problemy z gumkami hopa (nie sa w standardzie TM wiec nie da sie latwo kupic) i jak jest odrobine zimno - wogole nie kreca. Sam mam 3 gumki i 3 komory hopa i zadne nie kreca nawet latem.
Do tego mega drogie czesci zamienne jak cos padnie.

Glock aep jest ok ale przy podlaczeniu lipola 7,4 - ma duza szybkostrzelnosc i moze miec problemy z podawaniem (moj ma - ale moj glock ma 7 lat i przemielone parenascie tysiecy kulek wiec moze stad problem. Zastanawiam sie nad kupnem nowego = ale jak dotad spektra jest skuteczniejsza).

Jezeli kogos interesuje porownanie wielkosci spektry i mp7 -
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Na dobrej przetestowalem wlasnorecznie zrobiony hicap - podawal ladnie i bez zacinek.

Ogolnie max mozliwosci aepa bez inwestycji w mega drogie czesci to jakies 220-240 fps.
Jak wyda sie dodatkowo z 800 zł - mozna dojsc podobno do 280 fps.
Ale wydac 2 tys za mp7 TM i go tuningowac ... zeby miec boczna ? Troche nie kalkuluje sie.
http://z-u-p.pl.tl/ ZUP - Przeczytaj może są zarażeni też w twoim otoczeniu
Awatar użytkownika

Ajgorę

Post28 listopada 2016, 13:02

Miałem MP7 od TM AEG i z długim magazynkiem jest duże; na boczną totalnie się nie nadaje. Pistolet AEP jak piszą chłopaki albo Mp5k (tylko wtedy magazynek mini hicap albo mini real); Ja tam jestem przeciwnikiem bocznych do lasu ale co kto lubi
Awatar użytkownika

Kocur

Post25 stycznia 2017, 8:43

Po 2 miesiącach użytkowania:
- Próbowałem zmniejszyć fpsy do 250 z większym rofem - ale wtedy nie podawal kulek. Za słaba sprężyna powodowała puste strzały. Wróciłem do 320, wstawiłem mosfet i lipo 11,1 800 mah - i teraz smiga ladnie z dosc duzym rofem.
- W lesie sprawdza sie swietnie na dystansach 1-20 m - teraz zima zero problemow - noszenie jest wygodne, bardzo skuteczna replika w zwarciu z uwagi na latwosc operowania (praktycznie jak pistoletem).
- Troche waży - ale mimo wszystko dobrze sie ja trzyma przypięta na klatce piersiowej. Moze nie da sie blyskawicznie wyjac - ale tez nie trwa to bardzo dlugo.
-hicap przerobiony z maga do innej repliki dziala. Zacinki byly tylko w przypadku dongradu do 250 z zza duzym rofem (ale to problem jest w gearboxie a nie magazynka).

Niestety nie mialem okazji przetestowac z kolba w cqb bo nie gramy ostatnio cqb...
http://z-u-p.pl.tl/ ZUP - Przeczytaj może są zarażeni też w twoim otoczeniu
Poprzednia

meble radomsko cena, meble radomsko opinie, meble radomsko producent, meble kuchenne radomsko ceny

Wróć do Repliki ASG