Magazynki polimerowe do HK416

Cześć,
rozglądam się za nowymi magami do mojego HK416 (replika GFG12) i znalazłem takie magi na gunfirze. Wiem, wszyscy powtarzają, że pmagi nie pasują do HK bo coś tam, ale z ciekawości napisałem do sklepu pytanie i odpisali mi, że magazynki będą kompatybilne i podawać dobrze kulki.

Ktoś sprawdzał to w boju? Coś więcej może powiedzieć?

Ew. jakieś sprawdzone emagi? Real albo low cap najlepiej

Bo znalazłem jeszcze to, ale są to mid capy

http://www.airsoftarmory.pl/mobile/pl/p/EXP-MAG---polimerowy-magazynek-mid-cap-M4M16---czarny/2389#

Mogę się tylko wypowiedzieć na temat Twojej propozycji numer 2. Magazynki EXP od BetaProject to kopia magpula. Generalnie jakość wykonania jest na wysokim poziomie. Dodatkowo masz szybki dostęp do sprężyny i możesz ją błyskawicznie wyciągnąć w razie awarii magazynka. Niestety jest jeden minus. Kompatybilność z niektórymi replikami. Miałem sporadyczne puste strzały w moim ICS, ale już w G&P chodziły bez zarzutu. Tak samo nie było z nimi problemu w Specnach.

Posiadam te magi low na 85 kulek. Jak chcesz na jakimś spotkaniu zobaczysz jak Ci leżą.

Dzięki Diabeł, na pewno Cie przyatakuje jakoś w styczniu/lutym*

*wtedy skompletuje sprzęt

Jako że nie będzie mnie w najbliższym czasie u Was, zaryzykowalem i kupilem te pierwsze magi. Siedzą idealnie, ciasno, ładnie podają, sprawdzone w warunkach pokojowych na 30 kulkach każdy mag, kulki specny