Problem z podawaniem kulek w GFC12

Witam,
Mam problem z podawaniem kulek przez magazynki do repliki. magazynki mam specna Arms metalowe real cap, kulki PJ 0,2g, hk416 model gfc12. w trakcie strzelania część kulek lata, część kulek się zacina mimo że dochodzą do komory bo są tam widoczne. Jak wyjme magazynek to wylatują trzy cztery pięć kulek i wsadzam z powrotem, znowu mogę wystrzelić jedną 2 3 czasami 10 kulek i znowu zacięcie. To będzie Wina kulek, repliki czy magazynków niestety nie ma możliwości wypróbowania innych kulek ani magow, a nie chciałbym też bez potrzeby kupować niepotrzebny sprzęt.

Albo kulki, albo magi. I obstawiał bym kulki.

Pożycz od kogoś inne magi i inne kulki, sprawdź.

Oklej magazynki taśmą by nie latały w gnieździe jak to nie pomoże to kup inne kulki jak dalej będzie lipa to zobacz na innym magu. Mam podobny problem dałem replikę na serwis jak będzie wiadomo co było przyczyną to napisze :wink:

Kup kulki g&g, a nie jakieś pj i po problemie.
Wylatujące 4 kulki, to naturalne zjawisko, bo tyle się mieści do komory HU pomiędzy magazynkiem, a gumką HU.
Zacinka mi się zdarzyła raz - jak użyłem tańszych kulek, niż g&g.

No wiesz, mnie się G&G cięły w magazynkach MAGa do AK (mid-cap). Koszmarnie. Cuda-wianki robiłem, nic nie pomagało: żeby oddać strzał, należało mocno walnąć w dno magazynka. Powtórzyć przed następnym strzałem. Wkurzyłem się, opyliłem, nie mam pojęcia co do nich ładował nastepny wlasciciel, ale reklamacji nie było…

Niby w low-capach nie powinno być takiego problemu… ale diabli wiedzą.

Dlatego proponuję autorowi tematu, żeby pożyczył (najlepiej przed strzelanką, to będzie miał spory wybór) inne magazynki i inne kulki (te 10-20szt raczej nikomu nie zrobi różnicy…?) i wypróbuje, co działa, a co nie.
Ważne - warto po każdej próbie zapisać sobie, co trafiło do gniazda magazynka, i jaki był efekt.

Na środę planuje testy z kulkami g&g i sprawdzę jak to chodzi na tych magach i realcapie. Nie ruszyłem go od nowości tak więc :confused: okleje też magi, bo faktycznie lekko sie ruszają w gnieździe.

Dziękuję za rady! Dam znać jak poszło