G5K - kilka pytań.

Zamierzam na dniach zakupić sobie G5k Galaxy PDW, znalazłem 2 repliki w 2ch różnych sklepach

i
http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?products_id=385

Jednakże wydaje mi się że obie to ten sam model.
Więc rodzi się następujące pytanie, czy sklep zbrojownia jest zaufanym sklepem i można na spokojnie robić tam zakupy?
a także chciałby w przyszłości troszkę włożyć w daną replikę, i przydałby się do niej tłumik (aby ukryć preclufę)
jakieś konkretne ktoś może mi polecić?

pozdrawiam

Zbrojownia ma dobrą opinię. Prawdopodobnie mają coś ze starej dostawy (albo Gunfire nakręca ceny).

Tak, oba G.5 od Galaxy to to samo.

Co do preclufy - a daj pan spokój, każdy tłumik na lewoskrętnym gwincie 14mm będzie pasował.
Caveat: G.5 ma plastikowe body, lubi pękać od używania - szczególnie mocowania kolby z tyłu body, choć przód (przy dźwigni zwalniającej magazynek) też. No i na stockowej lufie pięknie sieje… natomiast jeśli przez ostatnie parę lat nie zmienili używanego w niej silnika, to bateria będzie słabiutko ciągnąć.

Potwierdzam słowa Errhile’a. U mnie zmieniłem body na Tokyo Marui, a silnik na stockowy z L85 G&G. Teraz replikę ma Husarz ze SWARu.

Jak dla mnie to jedna z najlepszych replik do CQB. Bardziej kompaktowa jest już chyba tylko MP7 :wink:

na zbrojowni brak towaru, może dlatego cena mniejsza :slight_smile:
pewnie pójdzie w górę przy restocku.

Dzieki panowie!

Natomiast jeśli chodzi o cenę to ja coś wtrącę od siebie, że jeszcze nie tak dawno w sklepie Taiwangun wersja z kolbą kosztowała niecałe 340 zł, a bez niej 310. Czy dałbym za którąkolwiek 400 zł + ? Nigdy w życiu. Z tego co zauważyłem to te kurz’e czasami mają problem z podawaniem kulek ) a przynajmniej na stockowych magach ) i lepiej z nimi nie wariować, bo gniazdo maga też potrafi sobie pęknąć po obu stronach z tyłu. Chyba wszytko, co leżało mi na sercu, resztę napisali koledzy. Preckę sobie odpuść i pamiętaj, że korpus lubi pękać. Jeśli będziesz o nią dbał to posłuży :wink: