Najlepsza replika do 500 zł. Warto za to cenę kupić M`kę?

Serdecznie witam wszystkich!
W związku z tym, iż niedługo spełni się moje marzenie o kupnie wyposażenia do ASG chciałbym zapytać w jaką replikę w cenie 500zł± się zaopatrzyć.
Byłbym oczywiście wielce rad, gdyby dane mi było się dowiedzieć, czy kupno M4 w tej cenie jest rozsądne? :smiley:
Skoro już w temacie, pragnąłbym zapytać, jaką kamizelkę,szpej oraz kask kupić? ^^
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi!

Obecnie najtańsze nadające się do użytku emki robi Specna Arms (700zł+). Radziłbym olać na razie szpej i kase na niego wpompować w replikę, a nie w zbędne graty. Ewentualnie kupić kałacha od cymy (cm.045), który nie przekracza znacznie twojego budżetu.

Dziękuję za informację, już zabieram się za oglądanie cymki ^^

Repliki z rodziny AR15 zaczynają się od 700zł nie mówię o promocjach, możesz kupić np Spartaca ale jest to replika budżetowa wykonana w całości z polimeru. Na początek polecam G36 sporo ludzi zaczyna z tymi replikami. Kask przydaje się tylko do cqb do lasu lepiej mieć czapkę.

Dziękuję !
W sumie bieganie w kasku po lesie rzeczywiście byłoby niewygodne i niepraktyczne ><

Co do m4 to dzis praktycznie kazda z metalowym body. Przykro stwierdzic ale Specna Arms juz nie jest taka wyjątkowa jak kiedyś. Zastanowil bym sie również nad używaną repliką. Kupisz o 200 mniej niz nowa a czesto są praktycznie nowe.

Pożyjemy zobaczymy, zastanawiam się też nad srt-12 od Spartaca ^^

Srt akurat nie jest najlepszą opcją.

Tak jak pisze Mivak zastanów się nad używką

Czytając wasze rady chciałbym się zapytać, czy Specna Arms wersja SA - B01 jest ok ?
Jak to Specna, full metal oprócz kolby. Gearbox v.2 z szybką wymianą sprężyny. Standard. Na podstawowej sprężynie i kulkach prawdopodobnie 0.22g wyciąga 430 - 440 fps. Oczywiście na filmie recenzenta. Mimo to fps oscylują od 410 do 440 bez tuningu.

Nie spotkałem się nigdy z kulkami 0.22g są 0.20g i 0.23g a co do tej specny to jest ok (ale coś te fps mi śmierdzą 440? moja miała 420). Możesz kupić również specne bez systemu szybkiej wymiany sprężyny zapłacisz o 100zł mniej :smiley:

Ach, mój błąd. Miałem na myśli kulki 0.23g :smiley:
Recenzję oglądałem na kanale TanieMilitaria.pl, mogli coś pokręcić z fps’ami, aby kupców było więcej ^^
Jeśli można wiedzieć, gdzie mógłbym dostać wersję tej Specny bez tej szybkiej wymiany? Czy w zestawie będzie druga sprężyna? ^^

Tak dobra. Jednak wolał bym B02 która ma zamontowane szyny RIS. Jak chcesz mieć długa lufę to montujesz tłumik lup przedłużkę lufy.
http://azteko.pl/specna-arms-replika-karabinka-m4a1-ris-cqb-sa-b02-p-7738.html tu masz B02 w dobrej cenie.

Dziękuję! Czyli już wiem co zamawiam :smiley:

Ja właśnie brałem w tym sklepie w zestawie nie dostałem kulek i smyczy na klucze ale i tak to zbędny dodatek.
Ogólnie polecam bardzo szybka wysyłka nie polecam tylko bawić się w samodzielną wymianę np gumki hop up (Ja miałem tak że kilka dni po wymianie gumki stało się coś z zamkiem i kazano mi zapłacić ponieważ powiedzieli że to moje nieumiejętne rozkładanie repliki po długiej rozmowie z serwisantem racja została przyznana mi i nic nie płaciłem :smiley: )

Dziękuję za pomoc ^^ w czerwcu raczej już będę na strzelankach w szczecinie :smiley: