AR-05 BOYI VS SRT-12 SPARTAC

Cześć, szukałem repliki na gunfire i znalazłem RK-05 która ma troszkę gorsze osiągi niż SRT-12
A różnica ceny jest wielka, co ich oddziela, dlaczego często się mówi nie bierz spartaca bo to słabe, skoro osiągi ma takie same jak AR05?

Np. SRT-12 Stilgar poleca, jeśli ktoś nie wie stilgar to youtuber zajmujący się asg

SRT-12 Herod nie poleca, jeśli ktoś nie wie, Herod to youtuber zajmujący się asg.

Osiągi to jedno, a wykonanie to dwa. w RK-05 masz metal na zewnątrz, nie wiem ile jest tam stali ale znal na pewno jest. Metal jest lepszy niż ABS czyli plastik.

A druga sprawa “~” znaczy “około” czyli równie dobrze możesz trafić iż obie będą miały po 400 fpsów.

EDIT: Prosiłbym abyś trzymał się 1 tematu.

+1

I “osiągi” na piśmie to nie wszystko. Przykładowo - niemarkowa replika z 450fps może mieć gorszy zasięg, celność i żywotność od markowej repliki z 400fps.

Kurcze, na wmasg o tej replice dobrze piszą :confused:
Spartac to nowa firma? Może dlatego zaufania do tej firmy nie ma, Czy mieliście ją w ręce?
Mam przenieść następną wiadomość do tamtego tematu?

Wg mnie autor tej recenzji na wmasg musiał dostać w łapę, bo nie uwierzę, że gość był tak przekonany o świetności tej repliki. Miałem do czynienia z M4 i AK spartaca. Obie “repliki” są wykonane z tak samo słabego plasticzanu wpierdolu jaki możemy spotkać zabawkowych M11 za 15 zł, więc proszę Cię, odpuść sobie te spartaczone zabawki i kup, jeśli już to jest twój wybór ostateczny RK-05. Replika ta będzie miała zdecydowanie lepszą żywotność i lepsze osiągi, a o wykonaniu nie ma co dyskutować, choć to i tak dolna półka.

Ok, przekonaliście mnie aby nie brać spartac’ów, na taiwangun jest przecena na rk-05, a CM.028? dla początkujących jest bardzo polecana (ostatnie pytanie odnośnie wyboru repliki).

Tzn, sytuacja jak z spartacem tylko że jest nieco lepsza wewnątrz. Kup lepiej metalową replikę.

Sorki że was męczę xD
Wiem że powiecie abym pozbierał na Specny arms, ale takiej drogiej repliki nie mogę kupić, szukam tak do 500zł.
Dobrze by było jeśli jakaś dobra replika była by na przecenie :slight_smile:

http://www.taiwangun.com/elektryczne/cm-045a-cm?from=listing&campaign-id=14
Taniej juz nie znajdziesz.