SPARTAC SRT-06

Cześć!
Co myślicie o tym karabinku Srt-06 od spartaca?
Zauważyłem na różnych forach że dużo osób na niego narzeka - słaby, łamię się od samego patrzenia itp.
Mam go od ponad pół roku i chodzi dobrze, jednak nie wiem czy zasięg jego jest wystarczający na strzelanki w lesie.
Co o nim myślicie?

Nie do końca rozumiem jaki jest cel tego tematu ale jeśli zależy Ci na opinii osoby, która miała okazję się jakkolwiek zapoznać z tym czymś to powiem co o tym myślę. Utopienie pieniędzy. SPARTAColone M4 serwisowałem, a AK ( Beta specnaz ^^ ) jedynie widziałem. Co tu mam się rozwodzić? Bardziej budżetowo się nie da i mimo to uważam, że cena nie jest adekwatna do produktu. Plastik to jakiś tajemniczy wpierdol ( nie oszukujmy się :wink: ), a gb to jak to w chinolu. Generalnie stopy NASA, magiczny smar, którego nie pożałowali, bo i w cylindrze się znalazł, i co tu więcej? No tak. “Replika przestała strzelać i weź no tu ją napraw”. Powodem były przecięte przewody, które porwały się z opatuliną na zębatki. Tak, byłem zaskoczony, choć spodziewałem się wszystkiego.

Skoro jesteś początkujący to na pewien czas Ci to wystarczy. Sam w końcu zobaczysz co chciałbyś zmienić i zaczniesz szukać czegoś lepiej wyglądającego, a o osiągi się potem pomartwisz.

Serdecznie nie polecam i zniechęcam do zakupu.

Tak celem tego tematu było to aby poznać opinię innych ludzi którzy również nad tą bronią rozmyślali lub mieli okazję postrzelać z tej repliki. Pisząc “specnaz” chodzi o firmę Specna Arms? Koszty replik tej firmy są powyżej 1000zł co, jak dla mnie jest zdecydowanie zbyt dużo. Dziękuje za odpowiedź

Aa… chodziło o replikę: ASG - Replika karabinu AK Beta Specnaz - Sportline - 15532 | Sklep Militarny SpecShop.pl
pisząc “AK Beta specnaz”

Specna Arms/Specna/SA bo takie są popularne pisownie używane w ASG kosztuje 700-1200 w zależności od modelu. Nie wiem jak dawno kupiłeś swoją replikę ale całkiem nie dawno (do 6 miechów) specna arms w najtańszej wersji kosztowała ok 600 zł, to tylko 150 więcej niż nowy spartac.

Czyli krótko mówiąc dobrego deala to ty nie zrobiłeś.

Co do opini: Są podzielone bo cena jak za taką replikę to moim zdaniem powala, z opini wynika że awaryjna i słabo wykonana a inni ją chwalą bo tanio , dobrze wykonane, już wolałbym z bardziej pozytywnymi opiniami full plastik mp5 od galaxy.

A jeśli chodzi o replikę do lasu, do 500zł, ponieważ więcej nie jestem w stanie wydać.
Zależy mi na zasięgu repliki i szybkostrzelności jednak to drugie w mniejszym stopniu, to jaką by pan polecił?

Do lasu? Szukałbym używanej specnyarms ew jakieś innej, może ak od cymy.

Chodzi mi o teren, czyli nie CQB.
Spodziewam się że dobra była by CM.028?

Dziękuje za poświęcony czas, jednak najpierw muszę znaleśc grupę asg w mojej okolicy zanim kupię replikę

Ja kupiłem pare dni temu używaną m4 specny , po lekkim tuningu za 580zł w stanie prawie idealnym (drobne ryski) więc polecam zrobić to samo. Bo w porównaniu np do beretty która kupiłem za 140zł (żeby było cokolwiek i tanio), wykończenie , spasowanie i ogólna konstrukcja jest poprostu o wiele wiele lepsze. No i ten full metal :slight_smile:

Najpierw znajdę grupę, jeśli bym się w ASG wkręcił to był bym w stanie poświęcić większą kwotę ale póki co to jest dla mnie za dużo pieniędzy