Tokyo Marui VSR-10 Pro Sniper czy praktyczne

Witam,
Czy zakup snajperki ,Tokyo Marui VSR-10 Pro Sniper, jest zakupem praktycznym?
Czy raczej nie będę mógł jej używać na żadnych spotkaniach? (limit fps) :question:

Źle napisałem. Chciałem sie zapytać czy bez tuningu jest praktyczna i jaka cena tuningu!!

Mówisz o tym?

Jeżeli to ma 275 fps, to raczej nikt nic nie powie nawet na CQB :stuck_out_tongue:. Tylko zasięg będzie tragiczny, szczególnie jako karabin wyborowy.

Tal tak mówię o tym, ale właśnie chciałbym użyć tego karabinu jako bazy i włożyć w niego jeszcze troche pieniążków.
Nie wiem tylko czy jest to opłacalne i czy nie lepiej jest kupić po postu droższej snajperki.

W praktyce niesie lepiej niż większość karabinów tylko kulka wolno leci :wink: Więcej pytań w tym temacie to do naszego forumowego kolegi o nicku Kleszcz

A ja ponawiam pytanie o tuningu :angry:

Kolego, Ty się tak nie denerwuj tylko najpierw wypadałoby się przedstawić w odpowiednim dziale. Chcielibyśmy poznać osobę, której doradzamy.

Się robi!

Dokładniej chodzi mi o na przykład coś takiego:
http://novritsch.com/shop/vsr-10-tuning-kit/

Nie wiem tylko czy jest to warte swojej ceny.

A mi chodzi o to że zaczynanie asg od snajperki to najgłupszy z możliwych pomysłów.

Po 1 stanowisz zagrożenie dla innych po 2 strzelanie ze snajpy wymaga sporego ogrania albo będzie dla Ciebie bardzo frustrujące.

Na ASG chodziłem przez rok czasu (wiem że to nie długo ale jednak), jak miałem 16 lat i biegałem z ,SR-25, od A&K które było dwa razy cięższe ode mnie :smiley:, potem zakupiłem MP5 od Cymy które niefortunnie rozwaliłem.

Co do frustracji to liczę się z tym że na początku przez długi czas będę się uczył broni, ale chyba o to w tym wszystkim chodzi żeby się zaangażować.