Mag i zasięg problem.

Witajcie
Podczas strzelanki na cqb magi mid cap, strasznie nie podawały… Hi cap dobrze podawał. Przy midach miałem podawana kulkę co drugą i latały bardzo blisko… Były to nieznośne odechciało mi się strzelania, przez takie coś… Później zmieniłem maga na Hi-cap, ale zasięg był też śmieszny :confused:
W replice siedzi v.3 niby zmodyfikowana stock, chyba tylko łożyska “lepsze”.

Midy bywają kapryśne. Jakiej firmy masz magazynki?

Na początek nie napychaj tych midów do końca. Jeśli to są 120 to naładuj ok 70 kulek i sprawdź.
Co do zasięgu to sprawdź gumkę. Może uległa uszkodzeniu lub po prostu było zimno a masz jakąś frajerską gumę.

Może być też tak, że komora HU jest luźno zamocowana, i pod naciskiem kulek z silnej spręzyny Mid-Capa robi jakieś ewolucje.

Albo zwyczajnie - magi są lewe (problem znany mi z 4 egzemplarzy P90 - na hi-capie biło w lewo i do góry. Na lowach - ta sama replika, te same kulki, tak samo ustawiony HU - prosto. I bądź tu człowieku mądry, wiersze pisz…).

Masz szanse wypróbować magazynki innej firmy?

Btw, podaj nazwę repliki i producenta

Battleaxe - Magazynek Mid-Cap do AUG - 80 kulek
BATTLEAXE - Magazynek Low-Cap - Steyr AUG - 80
Zakupione w warszawie :slight_smile: Chyba brak możliwości na innym modelu. Może zakup nowej gumi pomoże?

Nie chcę pisać, że ten typ tak ma, bo za mało widziałem, ale też miałem AUG-a i dokładnie ten sam problem z mid-capami :unamused: Nie udało mi się rozwiązać problemu, wybór magazynków jest bardzo mały i chyba ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Gumkę możesz wymienić bo to i tak niewielki koszt, ale obawiam się, ze wina leży po stronie jakości magazynków.

Ehh, ktoś podał mi pomysł o delikatnym rozciagnieciu sprężyny, a może jakiś jeszcze smar do tego? A następnie oddanie trochę strzałów i wymiana gumki i czyszczenie lufy. Co wy na to?

smar w magu zbiera ci brud :stuck_out_tongue:

Noo… niby wiem, ale czy serio ten brud będzie się zbierać? Nie rzucam w piasek itp, no próbuje się ratować wszystkim, a smar do hamulców? :smiley: Mam 3 magi szkoda jedynie na nie patrzeć, albo walic w typa 5 sekund bez kulki… :frowning:

Będzie. Tylko gumkę hop-up usyfisz i ci całkowicie przestanie kręcić.

Napisałem przecież… Jak dam smar, wywala kilka kulek, jak będzie juz okej. To wymienię gumkę i lufę wyczyszczenie. Ale nwm czy to będzie dobre rozwiązanie, problem jest taki. Kulki lecą na 2 metry i co drugi strzał. A na hi-cap normalnie wszystko lata. Jest zasięg i strzały :^

Magazynki od Batalax to tragedia i tu leży przyczyną ich słabego działania. Magazynków się nie smaruje, nic to nie da a jedyny efekt to syf na gumce hopa. Zasięg to już problem raczej na linii dysza gumka lub dystanser. Nie wiem też kto Ci podpowiedział abyś rozciagal sprężynę w magazynku ale to już całkowicie abstrakcyjny pomysł.