Ruski dylemat

Salam wszystkim. Mam dylemat odnośnie którą replikę sobie kupić. Wiele osób wie że planowałem kupić sobie mosina od ARESa ale okazało się że zaprzestali oni produkcji. Ze Specshopu powiedzieli że pepesza niby przyjdzie za miesiąc ale coś im nie wierzę. Dlatego pytam tutaj co byście dla mnie wybrali, co jest bardziej klimatyczne i która firma jest waszym zdaniem bardziej godna zaufania:

  1. Mosin gazowy od Red fire Repliki karabinów snajperskich ASG na gaz - Gunfire
  2. Mosin gazowy od PPS Replika karabinu Mosin Nagant 1891/30 - krótka - airsoft, asg, militaria
  3. Mosin gazowy od King Arms na zbrojowni
  4. Pepesza od S&T http://nestof.pl/towar/ppsz-wz.-1941-replika-aeg-st-armament
  5. Poczekać na pepeszę od ARES’a Militaria to nasza SPECjalność | Sklep SpecShop.pl

Z góry dziękuję za opinie i wszelką inną pomoc. Tashakor :slight_smile:

Elo myślę że mosin jest ZAJEBISTY. Takiego klimatu pepesza Ci nie da. Jednak to Gazówka więc sobie do wiosny praktycznie nie postrzelasz.
Jednak Mosin ehhhh…
Jeśli zdecydujesz się na jedną z tych replik z wielką przyjemnością zajmę się drewnem (oczywiście za gratis).
Lub:

Do wiosny to nie problem. Mam kałacha. Słyszałem że King Arms zajebista firma a w dodatku mosin chodzi po 1300 zł. A co za tym idzie będzie mnie stać na dodatkowy szpej z Afganistanu który chcę sprowadzić.

Ja bym był za mosinem krótkim lub PPSH. Mosin zwykły odpada z powodu swoich wymiarów (moja opinia ) :slight_smile: .

Polecam palnego mosina :smiley: cena jak replika :smiley:

TAlib ja bym brał TYLKO mosina. firma hmmm szczerze to myślał bym tylko nad king armsem…
jak tylko zakupisz to chce zgwałcić ten sprzęt :stuck_out_tongue:

Jak przejdziesz na islam to się zastanowię.

Hahahah :laughing: Oferta specjalna dla SPOON’a, czy każdemu użyczysz swojej ‘kozy’ :smiley: Ja to bym nie dawał swojego do gwałcenia. Popatrzeć z 2 metrów przez szkło jak najbardziej :smiley:

Mosin zakupiony od King Armsa. Premiera nowego szpeju na wiosnę. Salam Sahimowie

No, no ! :smiley: