Pytanie o MP7

chcialbym kupic mp7 specjalnie pod CQB, chodzi mi o replike z dobrymi osiągami i trwałym body które by nie pękało przy najbliższej okazji. Czy opłacalna w tym wypadku jest replika od Umarex ?

Ja bym wybrał mp5 kurz. Metal body np w cymie i GB standardowy. W mp7 możesz mieć problem przy awarii.

Jeśli spełni cię 200 FPS i drapanie się po glacy przy pierwszej awarii to bierz. Osobiście interesowałbym się MP7A1 przy kupnie repliki gazowej, bo to tak jak kupno elektrycznej klamki - nie zadowoli cię ani osiągami, ani odwzorowaniem detali. Chyba że ma to tylko wypluwać kulki - wystarczy :wink:

Raczej w gaz narazie się nie chcę pchać, lecz mam to na uwadze

Bierz MP5 jakie Ci się podoba np kurz’a i będzie lepiej niż z tym MP7 jeśli zależy Ci na tym aby to trochę postrzelało.

Faktycznie zostane przy MP5K które już posiadam. Wie ktoś może gdzie można się zaopatrzyć w kolbe PDW?

Zagadaj do Fata on i pewnie sprzeda.

Mp7 tylko od TM jak coś. Idzie tanio dorwać i ma te 260 fps które niosą lepiej niż aegi po 350 :stuck_out_tongue:

To że niesie to nie problem, ale twój wróg zrobi matrixa dwa razy zanim kulka doleci do niego :laughing:

To że niesie to nie problem, ale twój wróg zrobi matrixa dwa razy zanim kulka doleci do niego > :laughing:

Mniej więcej tak to się skończy :stuck_out_tongue:

No jak ktoś jest na tyle głupi żeby strzelać się z mp7 face to face to pozdro :smiley: ale z innej strony tego nie słychać więc idealna zabawka.