M4 a SR25?

Siemka, mam nadzieje że dobry dział wybrałem ale jak nie to bym prosił o przeniesienie posta.

Przechodząc do pytania to mam zamiar z jakiejś m4 od specna arms wywalić SR25, pytanie takie jaką wersje m4 wybrać aby podchodziła mocno pod owy karabin wyborowy.
Wiem iż najlepsze było by zakupienie pod coś takiego repliki typu M16 lecz replike zamierzam mieć do dwóch form rozgrywki(typowe campienie, bądź szybka akcja - zależnie od kaprysu :smiling_imp: ), a karabin typu m16 zupełnie mi nie pasuje.

Ale chodzi Ci o zrobienie z Mki SRki pod względem wyglądu czy jak ? O.o

dokładnie, chodzi tu o kwestie wyglądu (sory że napisałem chaotycznie)

Luz :smiley: To chyba lepiej, łatwiej a przede wszystkim taniej będzie Ci kupić chociażby wydmuszkę albo używaną SR-25 albo nawet nową; nigdy nie uzyskasz z M4 czegoś co wygląda jak SR-25 - albo po prostu będzie ciężko :smiley:

okkk, to pokombinuje i może zrobię broń swojej własnej produkcji heh

W SR’kach masz też inny gearbox i z reguły ogień pojedynczy. SR-25 i szybkie akcje? Warto wydawać hajs w błoto kupując replikę i później ją przerabiając? Już lepiej kup SR-25 P&J i miej spokój jak tak bardzo chcesz wiosło :smiley: Taka moja opinia, możesz się z nią nie zgadzać :wink:

husarz poczytaj o budowie obydwu broni potem dowiesz się dlaczego takie coś jest niemożliwe …
zamiast specny za 700zł kup sr25 za 900zł, a jeżeli te 200zł robi dla ciebie różnicę to pozostaw narazie w szafie temat campienia.
ogólnie przerabiam obecnie temat jednej repliki do wszystkiego i powiem ci że bardziej opłaca się kupić osobne repliki niż inwestować w podzespoły które się do takiego systemu nadają :wink:

jednak zrobie tak jak Spoon radzi i zakupie 2 repliki :slight_smile:.

Na początek daj sobie spokój z rozdrabnianiem się na kawałki. Skończ jedną replikę i potem bierz się za kolejną. Lepiej mieć jedną porządną niż dwie na tym samym poziomie :wink: