Jaką m4?

Witam
jaką mkę polecacie ?? w granicach 700 800 zł ?? Godnej polecenia lub z jaką mieliście kontakt i byliście zadowoleni. Chodzi mi na stocku najlepiej, żeby upgrade był nie za szybki. A żeby replika była niezawodna

Specna arms + gumka od razu do wymiany na zieloną G&G :wink:

wookie jaki model?

Obojętnie, zobacz jaki Ci się podoba, bo o ile dobrze kojarzę wszystkie specny w środku mają te same części :slight_smile:

Hmm ale zastanawiam się jaka była by na prawde przyzwoita…

Ta, która nie bzyka się na pierwszej randce…

Wszystkie Specny mają to samo w środku. Jedyną różnicę mogą stanowić długość lufy czy też konkretny model frontu - w zależności co komu bardziej pasuje. Im dłuższa lufa, tym - teoretycznie - większy zasięg, jednak na osiągi repliki ma wpływ wiele czynników. Moja rada - POMACAJ konkretny model, zastanów się co Ci się bardziej podoba bo replika ma cieszyć a nie frustrować.

Nie wiecie może kiedy uzupełniają zapasy w gunfire? Bo dość długo nie ma niektórych replik.

Uzupełniają ofertę jak przypływa konterer z Chin.

Chyba nikt u nas nie pracuje w Gunfunie, więc nikt raczej nie będzie wiedział.

Nie wiadomo, jak będzie to będzie - u nich jest różnie :smiley:
Ale specny nie tylko masz na gunfire :wink: Na azteko powinno być sporo

Nie brałbym w GF, tylko posiedział przed kompem, zrobił research i kupił tam, gdzie taniej.

Herod a ty brałeś te swoja specne z tego sklepu azteko??

Nie, zamawiałem ją na Redberet.pl, ale nie uważam, by był to najlepszy sklep w kraju. Po prostu mieli najlepszą cenę w tamtym czasie.

Często cena różni się nieznacznie, a za kupno w GF dają chociażby te punkty i obniżają cenę wymiany części ect ( przy kupnie nowej repliki i części na życzenie montują za darmo ). Niby nic ale jak ktoś jest zielony to pomaga. Z resztą niech robi to co uważa za słuszne :wink: