Problem z SR25

Witam! Zauważyłem ostatnio, iż w mojej sr-ce występuje kilka problemów. Zacznę może od opisu repliki, żeby ułatwić sprawę. Jest to SR25 od P&J. Wymieniłem w niej komorę na Ultimate, lufę na Guarder 6.02 oraz gumkę G&G. Części te są stosunkowo nowe. Problem polega na tym, iż guma musi się “rozgrzać”. Następuje to dosyć często i w bardzo krótkich odstępach czasowych (5 min.). Jak już wyreguluję hop up, dostosuję lunetę, wszytko się idealnie zgra to po pewnym czasie kulki lecą w zupełnie innym torem niż wtedy (pion i poziom). Nie jest to wina wiatru, sprawdzałem to w idealnych warunkach. Dodam, iż kulki często lecą lobbem i czasem jedna na dziesięć wystrzelonych ucieka jakby ją Jezus wzywał. Używam kulek G&G 0.28g. Z góry dziękuję za wszelakie informacje.

  • sprawdź czy nie masz brudnej lufy
  • sprawdź czy gumka nie ma żadnych przetarć itp. i czy jest dobrze założona; i sam dystanser czy dobrze siedzi
  • sprawdź czy na chrono masz skoki fps (nieszczelność)
  • jak wszystkie trzy rzeczy będą na + to zobacz na czarnej systemie czy masz to samo, ew. po prostu innej gumce

Wszytkie 3 rzeczy zrobione poza chrono, pojadę jutro. Myślę jeszcze, że to może być wina szczelności i minimalnych ruchów lufy w komorze (gumka z lupą do komory wchodzi dość luźno). Nawet jak założę metalowy pierścień na lufę to mam mikroskopijne luzy góra dół.