M4A1/MP7 GBB

Siemka, mam do was takie pytanie czy ta replika będzie dobra ? :slight_smile:
dużo ludzi raczej nie poleca replik gazowych a ja nawet nie wiem czemu a więc prosiłbym abyście mi to wytłumaczyli :slight_smile:
jeżeli nie ta replika to jaką polecacie? wymagania mam takie aby był GBB oraz do 1600zł.

Co do MP7 to chciałbym abyście mi również polecili jakąś dobrą replike :slight_smile: tym razem już nie GBB ale także jest on mile widziany. (w tym przypadku dysponuje tak plus minus kwotą 1200zł)
Chciałbym aby owe MP7 służyło mi głównie do CQB a więc aby nie przekraczało 350fps, oraz by służyła równie dobrze w zimowej porze roku :slight_smile:



Pytanie takie bardziej informacyjne dla mnie ponieważ jestem bardziej przekonany do AEG’A SA-B01 z granatnikiem z shotguna lecz repliki z systemem GBB bardzo mnie zainteresowały i byłbym w stanie zakupić owe

Sprawdzałeś chociaż cene magazynków do takiej m4 ? Z tego co pamietam to główny zarzut to awaryjność, o gazowego musisz bardziej dbać, czesciej czyscić.

Odpuść temat gazowych replik długich. Tym bardziej jeśli jesteś nowy w świecie asg.

O kurde, faktycznie te magazynki drogie a tym bardziej że trza by było kupić przynajmniej jeszcze ze trzy sztuki :confused:
to faktycznie sobie odpuszczę temat i jednak kupie sobie tą SA-B01, przemyśle sprawę i raczej takie mp7 bym kupił na 100% tyle że faktycznie nie odrazu :slight_smile:


a jeszcze jedno pytanie żeby nie robić burdelu w tematach.
Co myślicie o replice Glocka 18? myślałem akurat o tym modelu z powodu możliwości ognia ciągłego :slight_smile:
czy replika gazowe właśnie G18 chociaż byłaby godna polecenia? oraz czy wogóle ona istnieje w świecie asg?

Boczniaki gazowe jak najbardziej na tak, i oczywiście, że istnieją :smiley:
Jak glock to bierz od WE, dużo osób Ci poleci właśnie tej firmy, bo są po prostu dobre i w miarę tanie :wink: