Dobry wybór?

Cześć a więc po długim okresie poszukiwań odpowiednich replik dla mnie w końcu coś wybrałem teraz pytanie do was bardziej wtajemniczonych czy to dobry wybór.

Pierwsza replika z myślą o grach bardziej dystansowych nie CQB.
m4 specna arms sa-a02

I do CQB wybrałem:

https://www.militaria.pl/cyma/strzelba_asg_cm350_long_(cm350l_)_g_p44247.xml

Co o tych replikach sądzicie? dają radę? wiadomo do m4 baterie do wymiany na lipo.

Specna git, chociaż z tym ‘dystansem’ nie przesadzajmy - standardowo gumka do wymiany na wstępie :wink:
Co do Colta nie powiem, bo nie wiem jak ten model konkretnie się sprawuje; jeżeli chodzi o sprężynową strzelbę to wystarczy AGM003 (50zł) - wg mnie nie ma co przepłacać na droższe - i tak rzadko się ich używa.

A ogólnie poza konkursem najlepiej jakbyś wziął Specne, która pasowałaby Ci gabarytami do rozgrywek CQB, a do lasu po prostu zmieniasz sprężynę na mocniejszą. Warto wykorzystywać ten system QSC w Specnach, po coś on jest :smiley:
ew. do tej specny co przesłałeś dokup krótszy front, tłumik, lufę wewnętrzną i zewnętrzną do CQB - myślę, że bardziej się opłaci :wink:

Aha i wybierz inne sklepy, z których chcesz kupować :slight_smile:

Specna tak jak pisał Wooki. Natomiast jeśli chcesz drugą replikę to za 250zł można spokojnie kupić dobrą używkę, jest to też dobre rozwiązanie.