Problem . G17 WE

Witam. Mam problem z tą repliką i proszę o pomoc . Gdy magazynek jest wyjęty zamek przeładowuje się cały ale gdy mag jest włożony zamek zatrzymuje się w połowie . Co to może być ?

To normalne :stuck_out_tongue: , Z boku masz taki zwalniacz do zamka. otóż jest to patent z broni palnej gdzie po skończeniu amunicji możesz wymienić magazynek i zwolnić sprężynę aby odrazu ci przeładowała się broń.

A jakby kiedyś cie pokusiło zwolnić zamek i ściągać go to pierw zawsze naciągnij mechanizm spustowy.

Chodzi o to że to jest w ogóle bez amunicji i gazu bez żadnych strzałów . To że zamek odskakuje sam po ostatniej kulce wiem

Hehehehheehehhehhehehehheehehe
TAK MA BYC !
HAHAHAHHAHAABAHAAHAHAHHA

You made my day, Bro…

Z boku u góry masz taki otwór przez który wystaje kawałek plastiku (jes połączony z tym od podawania kulek na sprężynie), w momencie kiedy kończy się ammo ten plastik wystaje i powoduje uniesienie się zwalniacza zamka który w momencie kiedy zamek jest w tylnym położeniu wskakuje w tą szparę i blokuje zamek. Dlaczego tak zrobiono ? oszczędza czas na przeładowaniu którego nie trzeba robić (bo wystarczy zwolnić zamek). Przy małej ilości gazu zamek ci się nie przeładuje więc to też jest normalne(i nie zatnie w tylnej pozycji).


A tak btw wypadało by zajrzeć do instrukcji obsługi dołączonej do opakowania gdyż produkt niewłaściwie stosowany może zagrażać twojemu życiu lub zdrowiu. W sumie naszym psychicznym też :stuck_out_tongue:

Ok już wiem . Dzięki za odpowiedźi poporstu wolałem zapytać bo pierwszy raz mam replikę z BB

nie rozumiem tego śmiania się :slight_smile: wystarczy jak człowiek powiedzieć :slight_smile: