Replika podobna do polskiego Beryla? CM040?

Hej,

Poszukuje repliki Beryla alternatywnej do oryginalnej repliki Beryla używanej przez polskich żołnierzy. Cena oryginalnej repliki jest poza moim zasięgiem, zatem szukam innej repliki podobnej do Beryla. Replika nie musi być idealnie pasująca do oryginału ale, żeby wszystkie elementy spustu, przełączników, szczerbinka etc… było podobne. Co myślicie o CM040?

Ogólnie ja bym kupił sobie rk-06 bo jest dobrą podstawą do budowy customowego beryla, czyli masz na początku ak-74 i z czasem dokupujesz oryginalną kolbę, chwyty itp. Są też używane samoróbki w tej cenie. Wystarczy poszukać.

Wielkie dzięki za odpowiedź, sprawię sobie taką replikę. Cena na allegro to 425zł, więc dla mnie super.

Na facebookowzch giedach też znajdziesz w podobnej cenie (500-700) samoróbki już z kolbą beryla ale zalecam uważać przy tego typu zakupach.

Pierwszy link to parodia Beryla :wink:

Mam pytanie, jeżeli bateria jest w kolbie a chciałbym zamontować składaną z oryginalnego Beryla czy jakąś inną to gdzie schowam baterię? I drugie pytanie, czy montaż składanej kolby to przykręcenie kilku śrubek w miejsach do tego wyznaczonych czy trzeba samemu wiercić i kombinować?

Można spróbować w miejscu prowadnicy ale wtedy suwadło ci nie działa lub puszka PEQ-15 na front i git.
W zależności od broni trzeba troche spiłować lub ponitować gdyż ostre i asg nie współgrają ze sobą.

Co do kolby jest to spokojnie do zrobienia, ale bez flexa, nitownocy nie ogarniesz tego jak należy. Co do batki to wchodzi spokojnie pod dekiel tam gdzie jest raczka przeladowania. Zmieści się odpowiednia bateria i wszystko będzie działać. Jesli jesteś poważnie zainteresowany budowa Beryla pisz na PW lub znajdź mnie na FB.