replika do CQB

Witam,
Zastanawiam się jakie są wasze typy idealnej repliki do cqb :slight_smile:

Moim niepodważalnym typem jest KAC PDW. Dlaczego ? Wymiary, w miarę standardowy gb, składana kolba, magi stamag, obustronne manipulatory co czyni go idealnym nawet dla lewusów :stuck_out_tongue:

Czekam z niecierpliwością na wasze propozycje :slight_smile:

P90 FTW :smiling_imp:
A tak serio, to kwestia gustu i wygody - każdy lubi co innego, bo jeśli chodzi o same osiągi to przez limity nie ma tutaj pola do popisu, jedynie ROF (chociaż, czy ja wiem…) - zasięg nie jest aż tak ważny, w końcu cqb, a 350fps można zrobić tanim kosztem, często wystarczy sam downgarde :wink:
Osobiście dużo punktów lansu dałbym KRISS Vector’owi :smiley:

Używam MP5. Kwestia gustu m4 czy masada z krótką lufą też by było ok.
Nie mniej jak kolega wyżej Kriss Vector też byłby fajny :stuck_out_tongue:

A dla mnie g36c jest świetną zabawką do CQB :slight_smile:

Nie pamiętacie jak zajebiście się grało w CQB z samymi klamkami. Raczej uderzał bym w tym kierunku. Co do kaca jest zajebisty a latające Body to wisienka na torcie :wink: Ale Adam lubi rozklekotane repliki dziś dał popis :smiley:

Popieram :slight_smile:

Do CQB wszystko co tanie jest fajne :smiley:

a dlaczego wszystko co tanie ?

AEG JG206 (JG206) G

AEG Cybergun GSG 522 PK FULL METAL


Ja myślałem nad tą 2 ciepło ale 1 też dobra ;] no i właśnie 1 z nich biere tylko którą ?:smiley:

Bo lans jest tylko dodatkiem, dla mnie się liczy komfort i dobra zabawa

Ingram na GG :smiley:

  1. Repliki typu JG G36C (używkę można dorwać za 3 stówy), MP5 Cymy (używkę można dorwać za 350zł) czy Beretta M9 ze stałym zamkiem za 79zł potrafią siać zamęt :slight_smile:
  2. Sam mówiłeś, że ogromną satysfakcją jest zdjąć kogoś z repliki z plastikowym GB V2 220FPS :smiley:

Ja korzystam z CM.045a (ak-74su, co prawda na strzelankach organizowanych przez taktyczny jeszcze się z nim nie pokazywałem).
Największe zalety w skrócie:
+składana kolba
+tanie magi
+krótka lufa
+gearbox v3
+fajne wykonanie (tylko drewno mocno się rysuje).
+niezłe osiągi (mieści się w limicie)

A Wasze zdanie o http://www.taiwangun.com/g-5-galaxy :smiley: ?

Dobre dla mało wymagających graczy, szukających lekkiej broni bocznej/cqb i dla biedaków. ogólnie nie pogardziłbym ale ja wolałbym kupić coś lepszego.

dla biedaków

Tego się nie spodziewałem :smiley:

W sumie, dorwałem cm 041 w stanie dobrym (tylko do serwisu) za 250 zł więc poniżej ceny galaxy :stuck_out_tongue: Generalnie uważam że lepiej dopłacić i mieć coś lepszego niż zapłacić połowe i mieć coś gorszego.

Prawda, prawda

a Te dwie które ja podałem też złe ?:]

replika do cqb ,najlepsza to flak 4 lufowy o kalibrze 44 mm