CQB

Chciałbym rozpocząć swoją przygodę z CQB lecz niestety nie posiadam odpowiedniej repliki.
Polecilibyście mi jakąś sprawdzającą się i nie za drogą broń (tak do 300zł)? :wink:

MP5 galaxy

do 300 troche za mało zacznij od 600 powyzej :smiley: kupisz cos dobrego bez narzekania.

Gdyby tylko fundusze na to pozwalały ;p

Poszukaj MP5 od JG. W sam raz na początki i mieszczą się w limitach CQB.

Ewentualnie G36 JG

Wybór replik jest spory, w kategorii CQB moc nie jest wyznacznikiem, jest tylko granicą, jeżeli znajdziesz coś co lekko przekracza granice FPSów, to pogadaj z chłopakami, a znajdzie się osoba, która Ci lekko rozszczelni zabawkę, tak aby wpasowała się w wymogi CQB :smiley:

Ja od siebie polecam JG G608, kozacka replika G36c, używkę można dorwać poniżej 300zł (swoją kupiłem za 275zł z kolimatorem w zestawie).
Ludzie chwalą sobie też MP5 od JG i Cymy, warto rzucić na nie okiem.

Od siebie dodam, że jeżeli myślisz o CQB, warto zainwestować także w latarkę do repliki, gdyż np. na Wiskordzie masz ciemne pomieszczenia, w których bez latarki ciężko jest cokolwiek zobaczyć (na Dobrej masz może 3 mało znaczące ciemne pokoje).

Dzięki wszystkim za pomoc :wink:

Jak ktoś ma coś ciekawego na sprzedaż to zapraszam na pw ;p

MP5 galaxy masz nowe poniżej 300 zł.Potem będzie się sprawdzać jako boczniak. Są tu tacy ludzie co je polecą.

Nie kupuj mp5 od jg, jakość nie jest zadowalająca. CM 041 (mp5) idzie dorwać na wmasg za te 300 zł ale troche można poczekać na ofertę. Z tym że 041 stockowo ma bodajże m110 i ma ~390 fps czyli sprężyna do wymiany.

W sumie g36 od jg na facebookowych giełdach chodzą za śmieszne pieniądze. Ale kupując używkę z neta trzeba uważać żeby nie kupić bubla.


Swoją drogą Gunfire w swojej ofercie ma darmowy downgrade czyli wymieniają sprężynę na słabszą, trzeba chyba tylko dodać replikę i usługę do koszyka.