PJ4A1 czy SA-B02

Witam . Ostatnimi czasy postanowiłem odesłać na emeryturę moją wysłużoną cymkę i zaopatrzyć się w emc-eczkę . W zasięgu mojego portfela i zainteresowania znalazły się dwie repliki PJ4A1 http://www.taiwangun.com/pj4a1-p-j?from=listing&campaign-id=20 oraz SA-B02 Specna Arms SA-B02 - replika karabinka | Gunfire . Niestety przeszukując rożne fora nie odnalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi i dlatego zwracam się do was z prostym pytaniem z którą wybrać pod kątem możliwości, bezawaryjności oraz wytrzymałości ? Jeśli ktoś z was chciałby dorzucić do tego jakaś emeczkę do 700 zł z chęcią poczytam o niej . Pozdrawiam

Osobiście wybrał bym specne, wykonanie bebechow u nich nie odbiega od topowych marek :slight_smile:

Only specna arms np.polecam b-04 sam mam i jest swietna.

Tyle razy to wałkowaliśmy, że aż się flaki wywracają - Specna. Ponadto nie polecałbym M4 od PJ, mi dwa razy pękł w nim GB i do tego nie na mrozie, tylko tak po prostu, bo miał ochotę.

Jesteś pewien? Bo ja nie.
Ale oczywiście Secnę.

B-02 mam i polecam, ale tez trzeba dodać: ułamał się spust / wymiana na stalowy załatwiła sprawę, wymieniona komora hop-up z gumką i dysza - daje lepiej radę.

W tej cenie tylko Specna, dodatkowo poprzez system ‘szybkiej’ wymiany sprężyny masz jedną replikę do lasu i do cqb. Repliki od SA są na wysokim poziomie w tym przedziale cenowym, ale nie zapominajmy, że to ciągle ‘chińczyki’ :stuck_out_tongue:

Dziękuje za odpowiedzi . Jeśli specna ma tak dobre wykonanie to wybiorę ją .

Potwierdzam - w środku specna to taki średniak. Jest OK, ale porównanie do topowych marek jest na wyrost.