Replika pistoletu GG104

witam! co myślicie o tej replice? wato ją kupić? http://gunfire.pl/product-pol-1150895046-Replika-pistoletu-GG104.html#login_popup

Wg mnie - nie warto

jeżeli zdajesz sobie sprawę że to jest gunwo które strzela tylko w saunie albo w afryce jak jest rekord temperatury,
jeżeli chcesz aby każdy strzał był wyzwaniem i dodatkową dawka emocji na asg
jeżeli wiesz ze nie długo kupisz sobie inna normalną replikę, która strzela … po prostu strzela
albo wiesz jak to przerobić żeby działało normalnie (np. koleś ma berette bell;a ktora tez jest do dupy. ale na magazynkach od WE daje rade cos tam ustrzelić)
to możesz sobie kupić, moim zdaniem jedyna zaleta tej repliki to cena
pobawić sie wyrzucić, nie żałować

a jeżeli by sie zdarzyło tak że replika się okaże dobrą alternatywą to będzie nowy hit, jak kiedys mp5 galaxy

Witamy w kolejnym wydaniu teleturnieju Airsoftiada. Przed Państwem prowadzący - Karol Sraszburger.

  • Witam, witam. Na początek może taki żart, anegdota, skecz, kabała… Eeee… rzecz dzieje się na Krzekowie. Idzie sobie zawodnik jednej z drużyn, jednego z teamów, jednego z… eee… no… zespołów, wtem słyszy: TRACH! i widzi jak jeden z graczy drużyny przeciwnej mierzy do niego z repliki SRC.
  • Dostałem! - mówi ten gracz.

<cisza jak makiem zasiał, słychać pasikonika… z Zabrza>

  • No dobrze, to był nasz dowcip, teraz jednak przejdźmy do gry. W naszym studiu są dwie ekipy, Czerwoni i Niebiescy.
    Pytanie nr 1 brzmi: Najbardziej chujowa rzecz w airsofcie? Kapitanem drużyny Czerwonych jest Spoon. Spoon, powiedz co porabiasz poza airsoftem?
  • Eee… Lubię robić zdjęcia małym…
  • Dobrze, ale skupmy się na grze. Co wg Ciebie jest najbardziej chujowe w airsofcie?
  • Eee… mała ilość medyków?
  • Dobrze, zobaczmy - nie, niestety nie, taka odpowiedź nie występuje na naszej liście. Teraz pytanie do następnego gracza, Krycha, co według Ciebie jest najbardziej chujowe w airsofcie?
  • Eee… Brak możliwości zrobienia replik wkładów balistycznych z okładek książek w twardej oprawie?
  • I spójrzmy na naszą tablicę… Nie, niestety nie, Niebiescy się naradzają. Shavorz, co Ty tam wozisz w tych chłodniach? Martwe dziwki?
  • A zdarza się, zdarza.
  • Dobrze…
  • A mogę kogoś pozdrowić?
  • To ktoś bliski?
  • Bardzo…
  • Jasne, słuchamy.
  • Patryk - pozdrawiam Cię! Wstaw ziemniaki, będę za godzinę.
  • Dobrze, a co według Ciebie jest najbardziej chujową rzeczą w airsofcie?
  • Eee… Brak piwa na strzelankach?
  • I zoooobaczymyyyy… Nnnniestety nie, pytanie przechodzi na Niebieskich. Mivak, co według was jest najbardziej chujowe w airsofcie?
  • Eee… Że MTP wygląda jak mundur noszony za karę?
  • I zobaczmyyyy… Aaaa było blisko, jednak nasi widzowie odpowiedzieli inaczej. I tak:
  • Na miejscu piątym - że spodnie od CP kosztują więcej niż moja wypłata.
  • Na miejscu czwartym - nowi, którzy zadają tysiące pytań a potem kupują CM.028,
  • Na miejscu trzecim - żarty Niemca,
  • Na miejscu drugim - gdy nie widać mnie na filmach Heroda,
  • I na miejscu pierwszym - każda replika broni bocznej, która kosztuje mniej niż 200 zł.

Innymi słowy - nie, nie polecamy tej repliki. Jeżeli szukasz dobrej broni bocznej to: 1. Zdecyduj jaka to ma być replika (M9, 1911, Glock etc.), 2. Zakreśl swój pułap cenowy, 3. :Posłuchaj rad ludzi, którzy z niejednego już strzelali - lepiej wydać dobrze 250 zł niż źle wydać 60 :slight_smile:

abrams - a gówno prawda…

co prawda nie strzelałem w niej w zimę (jeszcze) ale teraz ma te 20-30m zasięgu, powtarzalnego, jest w miarę celna,
nabicie magazynka gazem starcza na dłuugo

jeśli o mnie chodzi, replika warta swojej ceny jeśli nie chcesz wydawać więcej na boczniaka

do obmacania na strzelance :wink:

ps. Wojas ma taką samą dłużej ode mnie, jego się pytajcie o większą recenzję

Herod - mistrz :smiley:

cienizna odradzam,jeszcze ten ogien pojedynczy,dołóż ze dwie stówki i bedziesz miał cos lepszego.

Jestem cholernie ciekaw czy osoby wcześniej się wypowiadające w ogóle miały do czynienia z tą repliką, a wypowiadają takie bzdety…

Fakt, nie jest to super szpanerski sprzęcior, nie ma BlowBack’a (ba, nawet zamek jest nieruchomy), tylko kilka elementów jest z metalu, reszta to plastik, celnością nie powala, waży mniej niż prawdziwy, ale… POLECAM! Serio, jeśli ktoś nie patrzy na te bajeranckie dodatki, a chce aby klamka strzelała to lepszego wyboru nie ma! W zimę strzeli za każdym razem, ponieważ wykorzystuje minimalną dawkę gazu tylko by napędzić kulkę, jedno nabicie maga starczy na opróżnienie go 2-3 razy co daje około 50 strzałów lub nawet więcej. Niezawodny, tam prawie nie ma co się zepsuć, banalna budowa.

Jedynie pozwolę sobie dodać - poszukaj wersji GG105 z szyną montażową, potem może przyjdzie czas na latarkę czy laser, a to wtedy się fajnie prezentuje :slight_smile:

A Ty byś chciał, żeby M9 strzelało na full auto? :unamused:

Popieram tą wypowiedź.

Na przyszłość prosiłbym też o nie zabieranie głosu na tematy o których nie ma się pojęcia.To że coś kosztuję niewiele, wcale nie znaczy że jest to gówno i “cienizna” (cokolwiek to znaczy). Żarty żartami, ale w tym wypadku stosunek ceny do jakości jest powalający. Nie będę tu dublował tego co napisał Wojas, bo temat uważam przez niego za wyczerpany. Lepiej mieć taki pistolet niż nie mieć wcale. Do tego nie skomentuję nawet komentarzy typu: “dozbieraj jeszcze 200 czy 500zł”. Chyba nie trzeba zwracać uwagi na to że każdy ma takie wyposażenie jakie mu pasuję i na jakie go stać. W takim wypadku kiedy ktoś podaję link do repliki za 50-100zł, małym nietaktem jest polecanie mu repliki za 300-400zł bo nic innego się nie opłaca… Takie moje zdanie :smiley:

WojaS albo Kmk jutro na strzelace któryś z was bedzie miał ta replike? Chętnie bym ją zobaczył na żywo.

ja będę miał, odezwij się na strzelance