SW40 6mm problem

Witam. Dlugo grzebalem po googlu zanim znalazlem jakies w miare aktywne forum. Otoz nie jestem ze Szczecina wybaczcie. Mieszkam w Angli. Oto moj problem. Posiadam gnata S&W 40 Blowback w kalibrze kulki 6milimetrow. Normalnie strzelał z GG az do feralnego dnia gdy na domowej imprezie chciałem przyświrować kowboja i gnat niefartownie upadł magazynkiem (przynajmniej na to wskazuja slady )na kostke brukową. Pssssyt i koniec. Probowalem nabic magazynek ale na darmo gaz ucieka, zawor zdechł. No to ja w internet szukam magazynka bo znajomy co sie zna na tym mowil ze do takich zabawek niektore czesci idzie kupic osobno. Dobra jest znalazlem ale… sa tylko magazynki CO2. Pytanie moje bo mam obawy zeby dokonca sie nie zespół 90f troche sporo. Jak byl na gg zmienie na co2 wiadomo mi ze cisnienie bedzie okolo 6razy wieksze. Co robić. Potrzebuje opini znawcy




Z instrukcji, którą znalazłem (https://goo.gl/WeMN1T) wynika chyba, że ta replika jest przystosowana zarówno do stosowania w niej magazynków na GG, jak i CO2(?)

Ale jeśli tak nie jest to replika postrzela góra dwa miesiące, po czym najprawdopodobniej puszczą uszczelki i zawór. Przy zmianie magazynku na CO2 w replice przeznaczonej do GG niestety nie obejdzie się bez wzmocnienia poszczególnych części repliki, co wiąże się z dodatkowymi kosztami i raczej mija się z celem