Flathop-montaż i modyfikownie

Siemka wszystkim
Część z was może już słyszała, ale część zapewne nie. Zajmuje się modyfikowaniem gumek i robieniem dystanserów (typu m-nub) indywidualnie pod lufę, komorę i ramię dystansera czyli Flat hop.
Cena 35pln/repliki
W cenę wchodzi :
Modyfikacja gumki hop up na Flat (jeżeli jest nieszczelna mam możliwość wymiany na inną)
Wykonanie dystansera typu m-nub
Montaż i regulacja na daną wagę kulek
Gwarancja

Czas oczekiwania to max do najbliższej niedzielnej strzelanki.

Kontakt 530374604
Fb - Hubert Ułasiewicz

Od jakiegoś czasu śmigam na flacie od Murzynka :stuck_out_tongue: i jestem zadowolony kulki latają dalej i stabilniej jak za tą cenę bomba gorąco polecam :slight_smile:

Próbowałeś r-hopa albo S-hopa ?
Będe miał troche sugru to spróbóje s-hopka zrobić w paru replikach.
Z moich obserwacji - evikowy rhop - zbyt niestarannie zrobiony ale poprawial zasieg.
Flat daje odrobinke mniej ale zdecydowanie poprawia zasieg w porownaniu do zwyklych gumek.
Ogólnie flata polecam.

Co do rhopa i shopa, rhopa próbowałem, ale moim zdaniem żadnej większej różnicy nie było praktycznie tak samo jak Flat. Możliwe że to kwestia łatki, ale narazie na większe testy nie mam chwili. S-hop po jakimś czasie może się ścierać dlatego odpuściłem próby.

Osobiście polecam mam w swoich 2 replikach i działa świetnie, zasięg znacząco poleciał do góry przy 430 fps nie męcząc replika i części.