Specna Arms

Witam w końcu kupiłem replika i mam takie pytanko czy ktoś podjął by się wymiany sprężyny na tą słabszą w tą niedziele na wiskordzie bo nie mam odpowiedniego sprzętu do tego a strasznie chciał bym wsiąść udział już w tym spotkaniu .
A i drugie pytanie czy ma ktoś może pożyczyć na niedzielną strzelanke baterie lipo 7,4 lipo albo 11,1 żebym mógł sobie porównać z tą standardową baterią.

Przyjedź wcześniej (nie na styk) to Ci wymienię :wink:
A batke ktoś na pewno pożyczy tylko żeby przetestować jak strzela replika na niej, a grać możesz z tą 9,6

OK będę wcześniej nawet dużo wcześniej :slight_smile:

z 11,1 jest dobrze, ale nie na tej slabszej sprezynie:)

No to dobrze wiedzieć. No to wchodzi w grę tyko 7,4
A mam jedno wolne miejsce w aucie więc kogoś mogę ze sobą zabrać w niedzielę z Pomorzan albo okolic

Napisz o tym w temacie strzelanki, na pewno ktoś się zgłosi :wink:

Ja wczoraj wymieniłem sobie i szybko mi poszło 30minut hehe w koncu system szybkiej wymiany ale bez dobrego zaplecza narzedziowego sie lezy niestety.

Nie jest tak złe z tą wymiana, pierwszy raz człowiek sie cacka ale potem mega szybko idzie aby tylko lekko wysunąć gearbox i złożyć spowrotem.

A moglibyście rozbierać gearboxy :stuck_out_tongue: coś za coś

No właśnie nie mam żadnych narzędzi więc bede musiał sie wybrać na zakupy. Do tego jeszcze naładowałem baterie a replika nie chce strzelać. No oczywiście że coś za coś :slight_smile:

Jak długo ładowałeś baterie ? Czy była mocno gorąca (bateria)?

No właśnie bateria nie była gorąca nawet ciepła tylko ładowarka i to mnie trochę zaniepokoiło a ładowałem gdzieś 7 i pół godzin. zastanawiam się czy nie podłączyć ją jeszcze teraz i zostawić do rana

Jak ładujesz zwykłą ładowarką to NIGDY nie zostawiaj samopas (np na całą noc)ani baterii ani ładowarki bo bateria się przeładuje i się popsuje a ładowarka może się spalić (wadliwe, chińskiej jakości potrafią nawet się zapalić co skutkuje pożarem)

Ok to bede to kontrolował najwyżej budzik na noc sobie ustawie. Najwyżej jutro nie postrzelam :slight_smile:

Jak bateria będzie ciepła jak letnia herbatka to znaczy że naładowana. Ja na tej metodzie ładuje drugi rok i jakoś żadna batka mi nie padła (mam 2).

No ta moja jeszcze nie była letnia nawet ciepła tylko ładowarka grzeje sie strasznie bo właśnie sprawdzałem