System Blow Back w AEG

Pytanie za 100 pkt. Na razie po prostu z czystej ciekawości, żeby nie było :smiley:

Czy w replice AEG (np. M16) bez blow backa da się zamontować blow back (oczywiście, żeby to miało ręce i nogi)? Jeśli tak, to jakim mniej więcej kosztem

Ewentualnie czy w PL dostane jakąś w miarę porządną M16 z EBB?

Repliki (niektóre) g&g mają bb

To chyba nie jest efekt który by cie zadowolił co ?

Ujdzie, no znalazłem jedynie GR16 od G&G ale w PL jest tylko dostępna krótsza wersja; bardziej chodzi mi o zamontowanie BB do AEGa ogólnie, nie tylko M16 - czy jest to możliwe :smiley:

zgaduje że m4 i m16 w asg ma to samo body wiec by dało się jakoś przerobić. Ogarnij jak to jest w G&G zrobione.

Kup ode mnie gaziaka i po problemie

Da się to zrobić ale czy jest sens ? Bb obciąża pracę Gb

Bardziej pytam z ciekawości :smiley:
wszystko ma sens :sunglasses:

W sumie masz rację lans to lans :slight_smile:))

MP5 cymki tak miało że suwadło było połączone z tłokiem w jakimś dziwnym GB i nic to nie obciążało. Zresztą “blow back” w aegach to żart

Jakbyś miał gb z mp5 cymy i wsadził go do emki (nie wiem czy wejdzie), to na upartego można połączyć tę klapkę z rączką przeładowania, a następnie z tłokiem. Tyle, że wtedy rączka też będzie latać(hehe) i też trzeba będzie pokombinować. Jeszcze jakaś linka w chodzi w grę. Wszystko zależy od konkretnego modelu i firmy:/ W specnie myśle, że da rade:)