SWD

Witam.Dziś wstawiłem konwersje co2 airsoftpro do mojego swd.I tu pojawia się problem.W specyfikacji konwersji jest napisane że na 1 kapsule co2 oddamy ok.70 strzałów.A u mnie wygląda to tak że 30 strzałów oddam i potem przeładowuje to słychać z 2 razy jak gaz syczy głośno i koniec gazu.Czy to wina temperatury jaka panuje?Bo próbowałem z 4 kapsułami i cały czas jakoś po 30 strzale słychać uciekający gaz i koniec.A i jeszcze na początku było słychać cały czas lekki syk ale z każdą nowo włożoną kapsułą był on coraz mniejszy czyto uszczelki się układały?teraz nie ma już tego tylko po tym 30 feralnym strzale gaz ucieka…Proszę o pomoc.

Jeżeli robiłeś to na zewnątrz, przy panującej teraz temperaturze, to nie ma co się dziwić. Gazy mają teraz mniejszą rozprężalność, co skutkuje mniejszą ilością strzałów z repliki na gaz.

I dodatkowo może pojawić się lód, co może skutkować zablokowaniem zaworu i przez to ucieka gaz (prawdopodobnie :wink: ).

A mam takie jeszcze pytanie.SWD zaczeło strzelać 2 kulami,ma wymienioną komore hp na pps i gumke na madbulla.Co może być przyczyną?

Źle założona gumka, lub problem z komorą.