Dzisiaj jest 23 czerwca 2018, 6:42

Borne Sulinowo 2016

Forum wyjazdów zorganizowanych
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

Stopa

Re: Borne Sulinowo 2016

Post04 maja 2016, 11:19

Również dziękuję wszystkim! Uważam że Paprykarze pokazali klasę zarówno na terenie gry jak i poza nim, pomijając oczywiście tematy naszych rozmów.

Szkoda, że to było ostatnie Borne.
Awatar użytkownika

Kalciu

Post04 maja 2016, 11:42

Szczególne podziękowania do Mivaka za strzał do gościa od lisa i filmowe "dobra, wypierdalaj" :mrgreen:
British Regiment of Szczecin (B.R.o.S.)
Awatar użytkownika

johnynapalm

Post04 maja 2016, 12:44

Była to moja pierwsza wizyta w Bornym jak i pierwsza strzelanka więc dzięki Panowie za pomoc i wyrozumiałość dla świeżaka. Mivak, Rurki moro już nigdy nie pojawią się na moich nogach :D
Dzięki Stopa za naprawę repliki!!! :) .
Awatar użytkownika

Mivak

Post04 maja 2016, 22:09

johnynapalm pisze: Mivak, Rurki moro już nigdy nie pojawią się na moich nogach :D
Dzięki Stopa za naprawę repliki!!! :) .

Widzę że zaprosiłeś mnie do znajomych. Przykro mi ale na swoim profilu masz foty których bym się wstydził Dla tego nie mogę Ciebie dodać do znajomych ;)

Panowie/Panie ( te w rurkach) dziękuje wszystkim za tak liczne towarzystwo. Pierwszy raz tak duża grupa wyjechała na jakikolwiek wspólny wyjazd. Paprika górą!!!
Szczególnie dziękuje Patronowi za pomoc przy prowadzeniu sztabu oraz reszcie chłopaków za wsparcie i bezbłędne wykonywanie powierzonych im zadań.
Co do majówki hmm dupy nie urywa. Nie była to najgorsza ale i nie najlepsza edycja. Główny problem to pijaństwo. pijaństwo kur... pijaństwo. Może gdybyśmy się najebali z Burdlem i pajacem na Najemników to było by wybornie ale mi nie odpowiada taki stan rzeczy.
Jestem przekonany że Taktyczny może być dumny z wyszkolenia, dyscypliny i ogólnego całokształtu na tle innych grup które odwiedziły Borneo. Wspólne wyjazdy, treningi owocują i na tej imprezie z punktu widzenia dowódcy było to wyraźnie widać.
Zachęcam wszystkich do korzystania z naszego doświadczenia wyjazdowego i zapraszam do wspólnych wyjazdów na kolejne imprezy.
Uwierzcie mi że niedzielne strzelanki się nie umywają.
British Regiment of Szczecin (B.R.o.S.)
Obrazek
http://www.bros.pl/
Awatar użytkownika

Zegarek

Post05 maja 2016, 21:46

Ja zamiast słów o Bornym wole zdjęcie z Bornego ;) Obrazek
Brotherhood of the Irish Whiskey
Awatar użytkownika

Herod

Post05 maja 2016, 21:50

Wyjedź z Taktycznym, zaśnij z parówą na wierzchu :D
Nihil Verum Nisi Mors
Zapraszam na mój kanał na YT: https://www.youtube.com/user/GoProHEROD
Poprzednia

meble radomsko cena, meble radomsko opinie, meble radomsko producent, meble kuchenne radomsko ceny

Wróć do Paprika Korps