Falkenhorst

Temat dla chcących jechać z grupą wypadową Paprika Korps TAKTYCZNYSZCZECIN.
Oto info o zlocie:

Chętni na 100% proszę o wpisywanie się na listę.
Hasło do tematu organizacyjnego będzie udostępnione jedynie dla członków grupy wyjazdowej.

Uwaga proszę przemyśleć chęć wyjazdu (wpisowe 160zł). Poświęcimy sporo czasu na przygotowania.

Ze swojej strony dodam tylko że gracze jadący z grupą wypadową paprika korps są zobowiązani do całkowitego posłuszeństwa dowódcy podczas działań bojowych na danym scenariuszu

Link nie działa.

link poprawiony :wink:

Zgłaszam chęć wyjazdu , jadę swoim autem więc mogę zabrać kogoś ze sobą.
Angielski w stopniu db+

[PL]Za 2 dni otwieramy zapisy. Dostajemy dużo informacji o tym, że wielu z Was chce dołączyć do specjalsów lub zwiadu. Wyjaśnijmy więc sobie pewne sprawy:

  1. Te oddziały (Specjalsi i Zwiad) raczej nie będą mieć Bóg wie ile strzelania. Ich zadania są środkami do osiągnięcia głównego celu rozgrywki: podboju Zadaru. A to zadanie może być osiągnięte tylko przez regularne jednostki.

  2. Regularna armia będzie miała lepsze warunki jeśli chodzi np. o jedzenie i możliwości odespania, podczas gdy specjalsi i zwiad muszą być przygotowani na nawet 24 godziny w terenie. Jeżeli nie wiesz, czy dasz radę w górzystym (a może nawet zimnym i mokrym) terenie, wtedy istnieje duże prawdopodobieństwo, że będziesz żałował zapisania się jako spec/lrrp. Regularna armia będzie mieć równie dużo zabawy.

  3. Napiszę jeszcze raz: Specjalsi i Zwiadowcy muszą być w stanie przeżyć do 24 godzin w mokrym, zimnym i górzystym terenie – możliwe, że Wasze misje będą krótsze, ale tego się od Was oczekuje.

Hmmmm zachecili mnie do specjalsow :smiley:

A ja bym się zastanowił. Bo coś mi mówi, że specjalsi faktycznie oddadzą pięć strzałów a reszta to będzie łażenie po lasach, podczas gdy regularne oddziały będą zmieniać magi jeden za drugim. NIE ZRZĘDZĘ, po prostu nie chcę powtórki z Bornego, gdzie więcej działo się na treningach przed wyjazdem niż na samym zlocie.

Jestem tej samej opini co Herdziu.

BTW:

You can take as many mags as you want, but you can’t reload them in the field except when you are near the supply depot…



All mags have restricted capacity:
rifles, sniper rifles and pistols – max double capacity of a real mag (f.e. into stanag mag replica you can put 60 pellets) + those pellets which are not delivered to the HU chamber
magazine-fed infantry support rifle (M27 IAR, RPK, RPD) – triple mag capacity + pellets not delivered to HU chamber
belt-fed infantry support rifle (M249 SAW, PKM, M60) quadriple box capacity + pellets not delivered to HU chamber

Love it! Między innymi właśnie dzięki takim zasadom to jest prawidziwy MIL-SIM a nie jakieś Borne… :smiling_imp:

No dobra - są respy. To semi MIL-SIM :wink:

Ej, tylko nie “Herdziu”! :slight_smile:

[PL] To już jutro - rejestracja zaczyna się o 20:00. Po rejestracji macie 30 dni aby opłacić swój bilet. Po tym będziecie mieli możliwość dostępu do podforum Waszej frakcji.
PAMIĘTAJCIE: ceny biletów będą najniższe jutro między ósmą wieczór a północą.

Gdzie jest rejestracja ? na forum/FB/strona www ?

I tak z ciekawości do której z nacji się dopisujecie ? KRÓLESTWO GALDANII czy REPUBLIKA TANGAU ?

A tu ceny
Registeration starts at October 28th at 08:00pm
Ticket price at this evening: 40 € /160pln
Ticket price October 29th – 31t: 42,5 € / 170pln
Ticket price in November – 45 € / 180pln
Ticket price in December – 47,5 € / 190pln
Ticket price in January – 50 € / 200pln

Idziemy do jasnych camo czyli REPUBLIC OF TANGAU. Padło raz na forum (Spoon bodajże), sprzeciwu nie było więc jedziemy z tym koksem.

Oprócz tego zaznaczyłem siły regularne wobec większości głosów za tą stroną.

Pamietajcie tylko o tym, żeby w polu ekipa wpisać Paprika Korps.

Możesz powiedzieć gdzie .

Mogę powiedzieć co? Nie rozumiem. :question:

Stronę konfliktu napisałem.

Wypowiedź Spoona? Na podforum FALKENHORSTa bodajże.

Pytałem - do której strony się dopisujecie , bo wcześniej nikt o tym nie pisał , bynajmniej tu , a co do podforum FALKENHORST to niestety nie mam tam dostępu chyba nie jestem godzien , więc przy zapisie dopisałem się do ciemnej strony mocy .

No Stary… bez przesady. Poprosić o hasło Moderatora albo Admina to ujma dla Ciebie? Do większości podforów zamkniętych jeśli potrzebujesz dostępu to wystarczy napisać wiadomość do Moda.