Zasady wypożyczenia

Dział w którym można wystawić odpłatnie lub nieodpłatnie repliki i sprzęt asg.
Jeśli macie coś i jesteście w stanie się tym podzielić piszcie ogłoszenie w którym podajcie co jest przedmiotem wypożyczenia i warunki.
Uwaga każda replika może się zepsuć, więc zastanówcie się czy jesteście na to gotowi. Nie dziwcie się również pobierania opłaty, bo sami wiecie ze naprawa GB trochę kosztuje.

Można również w tym dziale pisać co wam potrzeba np baterie, magazynki oczywiście nie odpłatnie.

Tematy kasują się po 30 dniach nieaktywności.

Wypożycza ktoś jeszcze repliki na spotkania?

@Emras u mnie wala się od groma wolnych replik … :wink:

Dzięki za odzew Gawron :slight_smile:. Chciałem pisać na PW, ale może będzie lepiej, jak napiszesz tutaj jak wyglądają warunki wypożyczenia, oraz jaka jest cena?, aby inni zainteresowani również mogli się zapoznać :slight_smile:

Chciałbym spytać czy byłby ktoś na forum skłonny wypożyczyć jakąś lunetę do karabinu snajperskiego ? Będę miał karabin snajperski na przetestowanie ale bez lunety stąd to pytanie.

Leży ich u mnie kilka w kartonie, ale raczej “tanie” ścierwa :wink: Jeśli chcesz wpadnij, wybeirz sobie :wink:

Witam,

ostatnio zawitałem u Was i spodobało mi się. Chciałbym zarazić tematem kilku znajomych. Żyje tutaj jeszcze temat wypożyczenia karabinu wraz z magazynkiem? Resztę ogarniemy sami (dla siebie mam pełny sprzęt).