Cześć Wszystkim

-Ksywa: Kapral od 2004 jak starsze wojsko ochrzciło tak już zostało (jw. 3346 Mrzeżyno siły rakietowe)
-Imię: Krzysztof
-Wiek: 37 chyba w listopadzie będzie fakt trochę późno zaczynam
-Mundur: Piechota morska bądź aktualny mundur US army kompletowanie będzie po nowym roku
-Ekipa: Royal Navy
-Replika: odkąd zobaczyłem specne hk 416 h03 to wiedziałem że będzie to pierwsza replika(w trakcie kompletowania) plus albo Walter albo beretta nie zdecydowałem się jeszcze
-Zainteresowania, coś o sobie: wojskowość,broń,żegluga śródlądowa,wcześniej ZHP POH surwiwal

Odkąd w tamtym roku dostałem replikę bagnetu do M4 postanowiłem do kupić karabinek i zacząć największe hobby jakim jest ASG w tym roku skompletuje całkowicie karabinek i broń osobistą i najdalej do marca kompletny strój , chcę się wzorować na wojskach USA .Zapewne wszystko uda się zrobić o wiele wcześniej więc niebawem będę się starał dołączyć gdzieś do was do pierwszej strzelanki w życiu , puki co pozdrawiam wszystkich i dziękuje za przyjęcie do Taktycznego Szczecina pozdrawiam kapral

Witamy :slight_smile:

Siemanko ;p

Czołem.

Wiek: 37 chyba w listopadzie będzie fakt trochę późno zaczynam

Nie przejmuj się, ja zacząłem później :stuck_out_tongue: :mrgreen:

Dzięki myślałem że będę dziadkiem do orzechów po tym jak czytałem nowe powitania Pozdrawiam

Witaj

Nie bój nic. Owszem, większość zaczynających ma mleko pod nosem :wink: - ale nie wszyscy. A i paru takich co zaczęli parę lat temu, mamy. Takich, których w sklepie nikt już o dowód nie zapyta :wink:

Piona!
Ta jednostka jeszcze istnieje ? W 2009 chyba wycinałem maszty telekomunikacyjne na terenie tej jednostki a ostatnio jak byłem w okolicach z dronem to była cisza i spokój :slight_smile:

Ta jednostka jeszcze istnieje ? W 2009 chyba wycinałem maszty telekomunikacyjne na terenie tej jednostki a ostatnio jak byłem w okolicach z dronem to była cisza i spokój

Siema istnieje moja córka była w te wakacje na kolonii w Mrzeżynie więc postanowiłem ją odebrać osobiście korzystając z sytuacji chciałem pokazać żonie z kąt listy pisałem do niej :smiley: wjeżdżam na tereny strefy jednostki a tam dalej wartownicy i brama szok :open_mouth: myślałem że ich rozwiązali miło że dalej jest ,szkoda że nie pokazałem żonie moich rejonów :sunglasses:

Pozdrawiam

Czołem!