Dzisiaj jest 20 września 2018, 9:56

czołem wszystkim

Zapraszamy nowych użytkowników do napisania paru słów o sobie.
  • Autor
  • Wiadomość

specjals

Re: czołem wszystkim

Post06 maja 2018, 9:57

Panowie zakończmy już te przepychanki...uważam ze nie ma po co sie denerwować...kto chciał to sie wypowiedział i pokazał jaki poziom reprezentuje bynajmniej z nad klawiatury:)
Uszczypliwe komentarze sobie darujcie bo nie widze potrzeby dalszej dewagacji w tym temacie,a chętne osoby na jakieś fajne spotkanie i dobre szkolonko zapraszam na priv..
Ewentualnie jestem dziś do wieczora w okolicy szmaragdowego wiec mozna sie spotkać i obgadać pare spraw. :)
Awatar użytkownika

Fokus

Post06 maja 2018, 10:34

Tomazo pisze:
Fokus pisze:Yyy chyba się pogubiłem jakiś gościu wb8ja na forum nie potrafi przeczytać zasad forum , powiedział że jest komandosem rodem z pingwinów z Madagaskaru zaczął wyzywać aaa i jeszcze jakieś fotki od wujka Google z jakimś typa zaczął dawać ?

Fokus, pisz po polsku bo bełkot jakiś...Znaki interpunkcyjne, wielkie litery nie są ci chyba obce :)?

Sorry byłem w czasie drogi 700 km do Szczecina gdy pisałem byłem na wybojach

I to nie był głównie problem wyboji tylko ja tak pisze mam taki charakter pisma (powiedzmy)
Awatar użytkownika

Mivak

Post06 maja 2018, 11:16

Nie nie jest spoko luz. To ze jedziecie po Slejerze to jedno ale takie traktowanie nowych użytkowników to przesada!!! Tym bardziej ze gościa nie znacie.
British Regiment of Szczecin (B.R.o.S.)
Obrazek
http://www.bros.pl/
Poprzednia

meble radomsko cena, meble radomsko opinie, meble radomsko producent, meble kuchenne radomsko ceny

Wróć do Witam, chciałbym się przedstawić