Dzisiaj jest 19 listopada 2018, 22:56

czołem wszystkim

Zapraszamy nowych użytkowników do napisania paru słów o sobie.
  • Autor
  • Wiadomość

specjals

Re: czołem wszystkim

Post05 maja 2018, 20:40

JA wiele rzeczy rozumiem,dla mnie nie ma problemu przedstawić sie według wzoru..powaznie :)
Pociesza mnie fakt że są tutaj chętni ludzie którzy nie patrzą na wzór przedstawiania sie..a chcą sie czegoś spróbować nauczyć ...i z takimi ludzmi spotykamy sie jak tylko kazdy z nas dogra sprawy zawodowe..:)
Awatar użytkownika

Gumiś

Post05 maja 2018, 21:55

Specjals, Tomazo ma rację. W pełni przedstawił stanowisko administracji tego forum. Z drugiej strony rozumiem wcześniejsze wypowiedzi moich kolegów, bo na początku zawiało wypowiedziami "prowokatora", których już kilku tu było, rejestrujących się tu tylko po to, by wywołać gówno-burzę bez sensu. Ponadto nie bierz do siebie wypowiedzi Fokusa - to tylko 13-letni chłopiec, którego poziom wypowiedzi mocno odbiega od przyjętych tu standardów.

Jeśli masz do zaoferowania i przekazania coś ciekawego to zapraszamy do odpowiedniego działu.

Pozdrawiamy serdecznie.
British Regiment of Szczecin (B.R.o.S.)

specjals

Post05 maja 2018, 22:23

Od początku pisałem że chce dać coś od siebie..tak za darmo...zwyczajnie ...od pierwszego postu...
Więc nie wiem skąd ten atak kilku osób...? :) Jakieś kompleksy?
Z resztą nie ważne...:)
Ci którzy chcą coś ciekawego porobić to pisza na priv...:)
pozdrawiam wszystkich ...i jeszcze jedno ja nie jestem "prowokatorem" he he
Awatar użytkownika

Kojot

Post05 maja 2018, 22:34

specjals pisze:widzę że tutaj są sami "ociekający zajebistością komandosi " :) :)

specjals pisze:Nie wpadałem tutaj pokazywać sie kupionym mundurze i z plasikową klamą...

Ja odniosłem wrażenie, że to Ty masz jakieś kompleksy i chciałeś po prostu zabłysnąć przed motłochem :D Tylko się przeliczyłeś, bo myślałeś, że jak napiszesz, że jesteś "z najlepszej jednostki" i podzielisz się wiedzą "za darmo", to ci marni komandosi z karabinami na plastikowe kulki będą Cię tu traktować jak jakiegoś boga ;)
Awatar użytkownika

Bartek79

Post05 maja 2018, 22:38

Wiesz, bo my jesteśmy jak niewierne Tomasze i nieufne Mireczki, by Januszom biznesu zbyt łatwo nie było :)
Życie bywa kur*wsko zaskakujące
t.Ch.

specjals

Post05 maja 2018, 22:44

Kojot pisze:
specjals pisze:widzę że tutaj są sami "ociekający zajebistością komandosi " :) :)

specjals pisze:Nie wpadałem tutaj pokazywać sie kupionym mundurze i z plasikową klamą...

Ja odniosłem wrażenie, że to Ty masz jakieś kompleksy i chciałeś po prostu zabłysnąć przed motłochem :D Tylko się przeliczyłeś, bo myślałeś, że jak napiszesz, że jesteś "z najlepszej jednostki" i podzielisz się wiedzą "za darmo", to ci marni komandosi z karabinami na plastikowe kulki będą Cię tu traktować jak jakiegoś boga ;)

I tutaj sie mylisz....cieżko uwierzyć w to ze ktoś chce tak zwyczajnie dać coś od siebie ....nastepny sie znalazł niespełniony komandos...który tylko potrafi krytykować z za monitora :) i jezeli cytujesz moje wypowiedzi to nie wyrywaj z kontekstu pewnych zdań które Ci pomagają siać zamęt na forum..no chyba że nie rozumiesz tego co napisałem...i wybrałeś tylko to po to żeby podgrzać atmosfere ?
ps..nie potrzebuje sie tutaj dowartościowywać(wiec Boga w to nie mieszaj) :) ....wystarczyłoby dobre zdanie po spotkaniu i zrobieniu jakieś fajnej roboty..
Ostatnio zmieniony 05 maja 2018, 22:52 przez specjals, łącznie zmieniany 2 razy

specjals

Post05 maja 2018, 22:47

Bartek79 pisze:Wiesz, bo my jesteśmy jak niewierne Tomasze i nieufne Mireczki, by Januszom biznesu zbyt łatwo nie było :)

Zdaje sobie z pewnych rzeczy sprawe..ja osobiście nie mam do nikogo pretensji..napisałem jednemu z Was że zawsze mozemy sie spotkać na szmaragdowym i obgadać wszystko...to oczywiście on dalej swoje .....jak z dzieciakami...:)
Awatar użytkownika

JZP

• Ostrzeżenia: 1

Post06 maja 2018, 0:11

Ja nie wiem czy ktoś chciałby się z tobą spotkać i prowadzić konwersacje bo ja z takim rozmówcą już dawno bym stracił cierpliwość.
"All Ghillied Up"
Awatar użytkownika

SPOON

Post06 maja 2018, 9:28

Boże ludzie!!! o kiego ch.. wam chodzi....
Facet zobaczył adres strony na (moim) aucie i postanowił wejść... Dostał od was liścia w ryj ....
Nikt z was nie zweryfikował ani jednej informacji na temat tego pana i wypowiadacie się jak byście mieli k...sy w dupach.
Przypomnieliście mi właśnie dlaczego rozpadło się AS ....

NIE ŻYCZĘ SOBIE TAKIEGO TRAKTOWANIA NOWYCH UŻYTKOWNIKÓW!
Obrazek
Awatar użytkownika

Bober

Post06 maja 2018, 9:43

Spokojnie Spoon. Kolega ma profesjonalne przeszkolenie w kwestii wytrzymania tortur na przesłuchaniu, więc werbalne docinki nieufnych airsoftowców z pewnością nie robią na nim wrażenia.
Polemika 1 vs wielu nigdy nie jest łatwa, ale specjals pokazał już przecież, że obrońcy nie potrzebuje.
Wiele kopów na klatę i dalej chce się dzielić wiedzą i doświadczeniem.
Moim zdaniem spoko luz. Nikt nie poszedł płakać w poduszkę.
PoprzedniaNastępna

meble radomsko cena, meble radomsko opinie, meble radomsko producent, meble kuchenne radomsko ceny

Wróć do Witam, chciałbym się przedstawić