Dzisiaj jest 17 listopada 2018, 7:38

czołem wszystkim

Zapraszamy nowych użytkowników do napisania paru słów o sobie.
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

Arek

Re: czołem wszystkim

Post03 maja 2018, 21:32

specjals pisze:bo nie chciałem Ci opowiedzieć o bohaterskich czynach itd? zaproponowałem pomoc w pewnym temacie..a tutaj od razu kubeł pomyj ..nie wszyscy są krętaczami i pozerami...ja zwyczajnie chciałem pomóc...moze ktoś by chciał? i tylko tyle :)

Wybaczaj, ale forum to jak każda społeczność, rządzi się swoimi prawami, dlatego zamiast cisnąć jakąś dramę lepiej się zapoznać z działem "Koniecznie przeczytaj zanim się przedstawisz" link proszę o tu: viewtopic.php?f=4&t=19

Pozwala to na uniknięcie pewnych nieporozumień.
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wkurwić wszystkich to żaden problem.

Szukasz grupy? Sprawdź temat: Rekrutacja t.Ch.
Znajdź nas na Fb: t.Ch.

specjals

Post03 maja 2018, 21:34

wiecej na priv,ewentualnie mozemy sie załapać na szmaragdowym :)
Awatar użytkownika

Arek

Post03 maja 2018, 21:51

Ehhhh, czytanie ze zrozumieniem jednak jest sztuką na wymarciu...

specjals

Post03 maja 2018, 22:08

może i jest na wymarciu ...TY na pewno coś o tym wiesz...., ja akurat nie jestem w żadnej grupie itd.....widocznie pomyliłem fora...w takim razie uciekam .. powodzenia :)
Awatar użytkownika

Fokus

Post05 maja 2018, 13:08

Yyy chyba się pogubiłem jakiś gościu wb8ja na forum nie potrafi przeczytać zasad forum , powiedział że jest komandosem rodem z pingwinów z Madagaskaru zaczął wyzywać aaa i jeszcze jakieś fotki od wujka Google z jakimś typa zaczął dawać ?
Awatar użytkownika

Tomazo

Post05 maja 2018, 18:11

Fokus pisze:Yyy chyba się pogubiłem jakiś gościu wb8ja na forum nie potrafi przeczytać zasad forum , powiedział że jest komandosem rodem z pingwinów z Madagaskaru zaczął wyzywać aaa i jeszcze jakieś fotki od wujka Google z jakimś typa zaczął dawać ?

Fokus, pisz po polsku bo bełkot jakiś...Znaki interpunkcyjne, wielkie litery nie są ci chyba obce :)?
t.Ch

specjals

Post05 maja 2018, 19:33

Fokus pisze:Yyy chyba się pogubiłem jakiś gościu wb8ja na forum nie potrafi przeczytać zasad forum , powiedział że jest komandosem rodem z pingwinów z Madagaskaru zaczął wyzywać aaa i jeszcze jakieś fotki od wujka Google z jakimś typa zaczął dawać ?

Fotki dzieciaku były moje to po pierwsze,po drugie nikogo nie "wyzywam",a po trzecie myślałem że tutaj są poważni ludzie którzy chcą skorzystać z porady kogoś kto ma doświadczenie ,ale widzę że tutaj są sami "ociekający zajebistością komandosi " :) :)
Człowiek chciał Wam dać za darmo wiedze i doświadczenie,ale nie to nie.....pewnie gdybym chciał kasę za to i opowiedział tutaj o paru bohaterskich czynach to wtedy może byłoby WOW? NIe wiem i nie rozumiem podejścia ludzi którzy lansują sie na komandosów..
pozdrawiam
Awatar użytkownika

Arek

Post05 maja 2018, 19:43

specjals pisze:NIe wiem i nie rozumiem podejścia ludzi którzy lansują sie na komandosów..
pozdrawiam

Ha! I tu leży właśnie Twój własny błąd, tu nikt się na komandosa nie lansuje, tu po prostu są ludzie, którzy lubią taką formę spędzania wolnego czasu. Po drugie dostałeś (ode mnie zresztą) poradę w jaki sposób się tu przedstawiamy - każdy to przeszedł.

specjals

Post05 maja 2018, 19:51

Bo przedstawienie sie według wzoru jest najważniejsze na świecie ...? Ciesze sie że macie taka forme spedzania czasu..ja za nic tutaj nikogo nie krytykuje,ale widze ze tutaj każdy kto nie jest z paki ASG jest nie mile widziany..takie odniosłem wrażenie...
Nie wpadałem tutaj pokazywać sie kupionym mundurze i z plasikową klamą....a zreszta nie ważne...przecież wzór przedstawienia jest najważniejszy.:)
Awatar użytkownika

Tomazo

Post05 maja 2018, 20:30

Ciekawe, Panowie, gdzie Was ta pyskówka zaprowadzi....
Specjals: tak, wzór przedstawienia się jest ważny. Takie mamy standardy, tak samo jak mamy standardy dotyczące rozgrywek. Jeżeli tego nie akceptujesz to trudno, być może to forum nie jest dla ciebie. Niemniej jeżeli dalej chcesz komuś coś pokazać, nieść kaganek oświaty to może warto schować dumę do kieszeni i przejść ten trudny etap jakim jest przedstawienie się według reguł? Skoro jesteś profesjonalistą to wiesz jak ważne są standardy. Poważnie piszę.
Poza tym jeżeli chcesz coś pokazać - zaproponuj konkretnie. Jest dział odnośnie treningów i szkoleń. Może ktoś skorzysta.
t.Ch
PoprzedniaNastępna

meble radomsko cena, meble radomsko opinie, meble radomsko producent, meble kuchenne radomsko ceny

Wróć do Witam, chciałbym się przedstawić