Paulina

Cześć !

Imię : Paulina
Wiek : 22
Mundur : 123 UP
Ekipa: Jeszcze nie zaczęłam rekrutacji : )
Replika: M4

Coś o sobie: Jestem studentką, hoduję gekony, na co dzień uprawiam żeglarstwo regatowe. Aktualnie postanowiłam spróbować swoich sił w airsofcie i przekonać się czy się do tego nadaję : ) Bójcie się !

Zainteresowania: żeglarstwo oczywiście, narciarstwo, czasem coś pośpiewam pod prysznicem, tematy związane z kierunkiem moich studiów, spanie w ciepłym wyrze :3

See ya !

Nie śmiałbym strzelić ci headshot’a :smiley: :unamused:

Witamy.

Siemka :smiley: :stuck_out_tongue:

Привет, Сестра!
Jeśli szukasz ekipy lub potrzebujesz wstępnych instrukcji przejrzyj nasze forum itp. Parę grup ma otwartą rekrutację i na pewno znajdziesz coś dla siebie. Zależy co Cię interesuje. Kałachy i rosyjski szpej? M4 i inne amerykańskie wynalazki z platformy ar ? A może wojska brytyjskie? Znajdzie się wszystkiego po trochu. Wystarczy napisać na forum , lub wysłać PMa do któregoś z dowódców grup.

Witam serdecznie w końcu jakaś dziewczyna :smiley:

Jest jeszcze ekipa DEA!
Witamy :wink:

DEA - Dzieci - Erekcja - Areszt. Super kolesie.

Siemka, przyznam że zainteresował mnie wpis o gekonach, sam jestem terrarystą :smiley:

Niezły podryw, Czarnuchu :smiling_imp:

Chyba trzeba będzie na stałe wprowadzić grę “Pilot Rescue” :slight_smile:

Wydaje mi się że zrobiłeś małą literówkę powinieneś napisać terrorystą, nie musisz dziękować :wink:

P.S. Oczywiście witamy serdecznie :slight_smile:

W imieniu administracji witamy :slight_smile:
Grupa TRY69 ma kilka wolnych miejsc, zapraszamy :slight_smile:

Jak ja to uwielbiam kiedy dziewczyna w airsofcie nie ma teamu i wszyscy nagle mają wolne miejsca w teamach XD

Właśnie miałem to pisać, to tylko dziewczyna… A ziemia tego forum zatrzęsła się jakby Kronos się obudził. Jeszcze nie przyszła na strzelanke a już jest osaczana z każdej strony. Dajcie żyć człowiekowi :smiley: niech sama wybierze.

Jedyną mądrą ścieżka jest TRY69 :slight_smile:

Dzięki wszystkim za przemiłe powitanie : )
Wprawdzie moje słowa o nierozpoczętej rekrutacji miały odwrotny wydźwięk, ale chętnie rozważę wszystkie propozycje jak już ustrzelę pare tyłków : D

P.S. Odnośnie terraryzowania się, sprzedam gekona za dobry kolimator :smiley:

to w sprawie gekona zapraszam na pw :smiley:

oby ta rozmowa nie skonczyla tak jak nasza… :laughing:

Tak, w ogole bedziesz w niedziele paulina? Bo jak tak to ludzie chyba beda bardziej zajeci rozmowa z toba anizeli samą rozgrywka :smiley:

TRY69 właśnie zakończył rekrutacje :slight_smile: BANG mat%^$#uckers