Młody adept

Ksywa: Szyszka
Imię: Filip
Wiek: 26
Mundur: w kompletowaniu. Chciałbym iść w MTP, ale nie jestem przekonany co do zgodności tego camo z repliką.
Ekipa: brak
Replika: M4 od GFC Guns
Zainteresowania, coś o sobie: grindcore, fantastyka (Lem, Dukaj), papierowe RPG (Warhammer 40K, Neuroshima).

Szukam kogoś kto byłby w stanie pokazać mi czym jest ta zabawa. Od podstaw. Z ogromną przyjemnością pojawiłbym się na jakiejś lokalnej strzelance.

Witamy.

Dobrze trafiłeś. Strzelanki są regularnie. Bez problemu się wkręcisz w temat :slight_smile:

Zależy, jak bardzo koszerny upierasz się być.

MTP to Brytole.
Brytole generalnie mają L85 / SA80, ale… pochodne eMki (produkowane przez Colt Canada, d.Diemaco), L119A1 też są na wyposażeniu - i nie tylko SAS’anek (i innych Specjalsów), bo fasują je też pododdziałom spadochroniarzy, 43. RM Commando i zespołowi bliskiej ochrony Królewskiej Żandarmerii.

Więc siorbnij herbaty i przestań się przejmować :wink:

Weź też pod uwagę, że kupa graczy w nosie ma, czy replika im pasuje do munduru.

Nie chcę być koszerny, ale swego czasu bawiłem się w odtwórstwo historyczne i tam odstępstwa były “piętnowane”. Nutka czegoś takiego chyba we mnie została :wink:

W ASG raczej upatruję fajną zabawę i możliwość ruchu na powietrzu. Tak chciałbym to traktować.

A więc MTP przesądzone. Ceny są przystępne, wybór szeroki. Dzięki za pomoc :slight_smile:

Nie ma sprawy :slight_smile:

Wiesz, są tacy, którzy robią rekonstrukcję na konkretna jednostkę i okres, są tacy, który robią stylizację mniej lub bardziej luźną, są tacy, co robią tylko impresję. I są tacy, którzy się tym zupełnie nie przejmują.

I póki dowolna z wymienionych postaw nie przeszkadza w zabawie sobie i innym, wszystko jest w porządku :slight_smile:

MTP jest jak tanie wino-jest dobre bo jest dobre,skuteczne :mrgreen: i na dodatek jest tanie.

Siema :slight_smile:

… i mówi to człowiek, który sam chodzi w MTP :stuck_out_tongue:
Czyli jakie wino polecasz?

Wierny Leśnym Dzbanom.

Z początku smak tymbarka, na końcu da się wyczuć nuty siarki,rdzy,węgla kamiennego czy uranu.

Pokaż mi whisky z TAKIM bukietem smakowym! :sunglasses:

Tylko i wyłącznie świętej pamięci biały Komandos.

Co do reko i stylizacji. Jeśli chcesz się stylizować na np SAS czyli np używał zamienników lub własnej wizji i nie będziesz nazywał tego Rekonstrukcją to nikt się nie będzie czepiał szczegółów :wink: