Samon Vertigo

Siema , Jestem nowy w Szczecinie wpadłem do was z Elbląga 2 lata temu i obecnie mieszkam na stałe . Wolne praktycznie tylko weekendy mam w życiu i staram się ten czas dobrze zagospodarować w możliwie najlepszej ekipie , nie oceniam ludzi po wieku czy wyglądzie , a tym bardziej przez sprzęt czy maskę wiec proszę żeby to trybiło w dwie strony ( ;> trzeba być idotą żeby się zgrywać przed kimś kogo się nie zna … ) to chyba tyle na dziś : )
w asg bawię się dosłownie od miesiąca i ostatnimi czasy wybrałem się na Wiskord i przypadkiem spotkałem tam ekipe w sumie różne ekipy , kolega Krzysztof K. zagadał dał instrukcje no i jestem :slight_smile:


-Ksywa: Miquel
-Imię: Michał
-Wiek: 29
-Mundur: Vegetato Woodland
-Ekipa: Brak
-Replika: g&g GC Predator ,G36, cyma 028, JG BAR-10 VSR V.3++, Well L96 , strzelba GFG27 ,Spartac SRT-05 + SRT-06 + m4 SRT-01
boczniaki : kwc 24/7 , Tokyo Marui - M1911 A1,

-Zainteresowania: siłownia , Urbex :wink: , militaria , przetrwanie , jedzenie : D

Witaj.

Siema, zapraszamy na strzelanki

Witamy

Привет братан!

Sema. Powiem szczerze że ilość replik imponująca jak na zabawę od miesiąca :smiley: Bober masz następcę :wink:

Uprzejmie prosimy nie następować na Bobera.
Może wyglądać poczciwie, ale nastąpiony - jest w stanie jednym kłapnięciem siekaczy utentegolić Ci nogę na wysokości mostka :bulb:



:wink:

Spokojnie, usuwam się z pokorą…
Ja na początek sobie kupiłem cztery repliki. Więc już jestem pobity w przedbiegach.

Nie ukrywajmy, hobby mamy fajne.
Ja nie żałuję ani trochę czasu ani pieniędzy poświęconych na airsoft.
Po czasie zyskałem nowych kumpli, super ekipę i sporo się nauczyłem.
Myślę, że kolega też będzie bardzo zadowolony.

=) Nie miałem możliwości testowania replik wiec polegałem na sobie , czychałem za rogiem na okazje i w sumie nic na tym nie traciłem bo obserwowałęm rynek tego szpeju :slight_smile: To sa te które zostały było ich więcej ,wieć również jak ktoś coś na pozątek będzie potrzebował moge w niskich cenach odsprzedać z wyjatkiem g&g i TM bo są miodzio :slight_smile: , jedyne czego mi brakuje bo niestety mialem dobrą ofertę i pokusiłem się o sprzedaż to Famas wiec jak kiedyś ktoś coś prosze o info : )

=) masz jak w banku

Chyba spotkaliśmy się właśnie w ostatni weekend w miejscu którego nazwy lepiej nie wspominać :smiley:

zgadza się =) do 17 jakoś tam zostaliśmy