MA2018- szukam ekipy

Witam odpowiadajac na pytania:

Imię: Sebastian
-Wiek: 30 lat
-Mundur: multicam
-Ekipa: PML
-Replika: m4
-Zainteresowania, coś o sobie:
Strzelam w asg od roku. Zbieram doswiadczenie i zawsze gram Fair. Szukam ekipy ktora bedzie rejestrowac sie 24.11.2017. Chcialbym dolaczyc sie do ekipy poniewaz mieszkam za granica i mam tylko tu mam ekipe. Oni nie reflektuja na milsimy a ja bardzo, dlaatego jesli macie w planach jechac na ma 2018 i jestescie otwarci na nowego czlonka ekipy to bardzo prosze o kontakt sebastian.skwierz@gmail.com gram fair, jestem ogolnie wporzadku;) i co moze byc atutem, dysponuje 5 osobowym autem wiec transport bedzie latwiejszy. Pozdrawiam

Witaj

Jeśli szukasz kogoś na wyjazdy a nie chcesz koniecznie dołączać na stałe do jakiejś ekipy obserwuj dział Paprika Korps: Paprika Korps - Taktyczny Szczecin

Tam są ogłaszane wyjazdy na zorganizowane imprezy i zawsze można się do kogoś podłączyć :slight_smile:

Dzxieki Ci bardzo za pomoc. Co do podlaczania sise do ekipy na stale to tez byloby super tylko ze jestes 2 razy w roku w Polsce. ale jak sa ludzie co by im to nie przeszkadzalo to sluze karabinem:) lubie gry taktyczne i dzialam w grupie wedle zalecen przelozonych. nie jestem Rambo :slight_smile: