Mike. Witam.

Witam serdecznie.

Ksywa: Mike
Wiek: 34
Ekipa: Brak
Replika: Glock 17, Sig Sauer p226
Mundur: Część munduru Olive (na start)
Zainteresowania: Sukces, Podróże, Rozwój Osobisto-Technologiczno-Duchowy, Biznesy Online, Handel na Giełdach Finansowych, Szczelanie - w granicah frajdy i rozsądku :slight_smile:

P.S. Strzelam od jakiegoś czasu samodzielnie, ale chciałem zobaczyć jak wyglądają spotkania w większej grupie. na co dzień mieszkam w Mexyku, w wakacje zawsze wracam do rodzinnego Szczecina. Trzymka!

Siema. Hola amigo.
Witaj i zapraszamy na strzelanki.

Witamy

Witajcie, czy juz wiadomo gdzie odbywa sie spotkanie niedzielne?
oraz jak mogę sprawdzić jak tam dotrzeć?
ile osób wpada na spotkanka?

więcej pytań narazie jest :slight_smile:

Pozdrawiam serdecznie

Hej
Terminy strzelanek i ich lokacje znajdziesz w tym dziale:

szukasz strzelanki z najbliższą datą, w środku jest głosowanie na lokację i ew. szczegóły.

Mapa dojazdu do poszczególnych miejscówek jest tutaj:
http://www.taktycznyszczecin.pl/viewtopic.php?f=13&t=1016

Powitali

Dzieki za info. Czy spotykacie sie wczesniej gdzies na parkingu w bardziej oczywistym miejscu zeby dalej ruszyc?
Czy wiadomo ile osób ma się zjawić, mam na myśli że strzelanka się odbędzie ?:slight_smile:

Witaj,
z ilością osób to różnie, przeważnie można to oszacować po głosach na dane miejscówki oraz od pogody.
Natomiast cześć z nas przyjeżdza nawet do 40minut wcześniej aby na tą umówioną 10tą być gotowym.
Mapę dojazdu masz tutaj: Mapa miejscówek ASG - TaktycznySzczecin.pl – Google My Maps, spotykamy się na parkingu oznaczonym na mapie najbliżej danej miejscówki, która wygrała głosowanie.

To była pierwsza moja strzelanka. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Bardzo dobry duch całej imprezy, wszyscy strzelają się fair i w dobrym humorze. Na imprezie pożyczono mi karabin i magazynek (czego zupełnie się nie spodziewałem) za co Bardzo Dziękuję. No i Pozdrawiam do Zobaczenia :slight_smile:

Mike.

Witać Witać