Witam

-Ksywa: Brak
-Imię: Szymon
-Wiek: 30
-Mundur: Brak
-Ekipa: Brak
-Replika: Brak
-Zainteresowania, coś o sobie: Motoryzacja, elektronika, paintball.

Witam wszystkich. Ostatnio zainteresowałem się tematyką ASG i chętnie wybiorę się jako obserwator na którąś z najbliższych imprez. Obecnie należę do stowarzyszenia paintballowego więc na starcie mam minusa ale podziały trzeba przełamywać :stuck_out_tongue:. Byłbym wdzięczny za informację o najbliższej imprezie, zobaczyłbym jak to wygląda od środka a potem tylko kupić klamkę i jedziemy :slight_smile:.

Pozdrawiam.
DCM10014.png

Siema.
Dział strzelanki, z datą na najbliższą niedzielę. Post zawiera całe info.

Hej,

Odezwij się do Wysłannik’a. Prowadzi wypożyczalnię replik i za jakieś ~50 zł (nie pamiętam dokładnie), dostaniesz replikę + dużo kulek + batkę. Koszt nie jest duży (w porównaniu do pb) a dużo lepiej spróbować, niż patrzeć :wink:.

Obecnie należę do stowarzyszenia paintballowego więc na starcie mam minusa

Błądzić jest rzeczą ludzką :wink:. Ale musisz uważać, bo jak zobaczysz jak to jest gdy kulka leci prosto to może być podróż w jedną stronę.

Witamy.

Pamiętaj, bezpieczeństwo to podstawa - weź ze sobą ochronę oczu (maska paintballowa może być, choć w ASG mało kto taka nosi - niewygodne i paruje…).

Witaj

Oczywiście że bez próby się nie obędzie :smiley:. Dzięki za info. Wpadnę w najbliższym wolnym terminie.

Witamy

witaj!

Powitali