Ruda

-Ksywa: Ruda
-Imię: Marta
-Replika: póki co brak, ale spokojnie… Kupie xD
-Zainteresowania, coś o sobie: od dziecka jazda konna i motoryzacja. Jestem posiadaczką dwóch własnych koni ( Arni - hucuł i Młody - łaciaty kucyk), a także mam dwa własne skutery (YAMAHA ZEST I YAMAHA NEO’S) :wink:

Cześć.
Lepiej wybierz sobie avatar (bo ktoś może wybrać za Ciebie :smiley:) i dodaj zdjęcie.


No czeeeść… :smiley:

Witaj już na wstępie łapiesz plusy (własne 2 kółka).
Zanim kupisz własną replikę coś tam zawsze mogę pożyczyć pisz śmiało.

Hey! HI! Hello! :smiley:

Szczerze mówiąc nie chcę być odpowiedzialna za czyjąś replikę. Wolę np mieć pretensje sama do siebie jak tfu tfu coś bym popsuła lub cokolwiek xD. Nie lubię “żerować” na innych :wink:… Nie zmienia to faktu, że jest mi z tego powodu miło, że jest ktoś taki, kto bezinteresownie pożyczyłby :wink:

Mivak jest renomowanym rusznikarzem, więc nawet jak coś zepsujesz to nic się nie stanie :smiley:

Nie zmienia to faktu, że własna replika bardziej cieszy xD

No własna cieszy, nawet bardzo :smiley: Witaj :smiley:

Tylko jeszcze problem w tym co kupić xD

W tej sprawie to zapraszamy do odpowiedniego działu, tam założysz temat, podasz swoje preferencje, zachcianki oraz ilość siana i na ich podstawie coś wybierzemy dla Ciebie :slight_smile: A pomocnych tutaj na pewno nie brakuje ;D

Witam i zapraszam na niedzialną jazdę…:wink:

Już mówiłam, że niestety w tym tygodniu się ie pojawię. nie wiem jak Talib xD Mam go namówić? Póki nie kupie własnej to nie wiem kiedy będę a nie chcę pożyczać od kogoś repliki :wink: a Talib swoją do naprawy musi oddać także zobaczy się. Tak, czy inaczej dziękuję za zaproszenie :wink:




Ruda nie sesję tylko na strzelankę dawaj :smiley:

Hmmmmm… ogoliłaś brwi?

jak kupie replike to sie pojawie. Niestety w tym tygodniu raczej tez mnie nie bedzie. Najwyzej pozycze od kogos, ale to poniekad wbrew moim zasadom… Ponadto nie chcialabym pojawiac sie bez munduru i wgl :wink:… Jesli sie gniewacie to powiedzcie. Chociaz nie chcialabym, zeby tak sie stalo. No chyba, ze nie ma innego wyjascia i sie pogniewacie :frowning:

My się gniewać na Ciebie? Nie da rady, to niemożliwe :wink:

Nawet mimo braku repliki i munduru, co uniemożliwia moje przybycie na strzelanke?