Dzisiaj jest 20 lipca 2018, 14:46

BAN dla KERMITA

• Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

waYne

BAN dla KERMITA

Post12 lutego 2017, 21:58

Decyzją administracji Taktycznyszczecin gracz: KERMIT otrzymuje BANA na spotkania organizowane pod patronatem TAKTYCZNY SZCZECIN na okres: 1 miesiąca (tj. 13-02-2017 / 13-03-2017)

Uzasadnienie udzielenia BANA ostrzegawczego:

- niestosowanie się do uwag administracji
- ogólne niesportowe zachowanie,

jeżeli zachowanie gracza nie ulegnie zmianie, kolejno administracja podejmie bardziej "dotkliwe" działania.

Pozdrawiamy
Administracja Taktyczny Szczecin
Obrazek
Awatar użytkownika

Kermit

Re: BAN dla KERMITA

Post13 lutego 2017, 1:05

Dziękuje za sprostowanie, ja tylko nie słucham zaleceń adminów ale nie terminatorze
WINCYJ FPS SUKO!!! WIIIINCYYYYJ!!!11oneonejedenone!1 :twisted:
Obrazek
World For Sale
Bo limity są dla heteroseksualnych inaczej
Awatar użytkownika

Kermit

Post13 lutego 2017, 23:01

OK przemyślałem sprawę i mam parę wniosków.
Akceptuje fakt że bana dostałem, faktycznie mogło się zdarzyć że do kogoś z bliska wypaliłem mimo tego że zawsze się starałem trzymać odpowiedni dystans coby nikomu krzywdy nie zrobić, jeśli komuś zrobiłem krzywdę to przepraszam.
Fakt mam przemiał kulek większy niż 95% graczy na forum aczkolwiek nikt nigdy mi uwagi na to nie zwrócił oficjalnie, gdyby taka sytuacja komuś wadziła i poruszyłby temat dostosowałbym się i ograniczył walenie na full auto.
Fakt mam dużo fps ale zawsze starałem się ich używać z głową (nie wiem może faktycznie zaistniała sytuacja w której ktoś stwierdził że dystans jest zbyt mały, wystarczyło zwrócić uwagę i by się taka sytuacja nie powtórzyła)
Przede wszystkim nie chcę dalszych gównoburz z mojego powodu bo to szkodzi mojej drużynie a nie chcę chłopakom robić zawodu z mojej strony. z mojej strony to tyle, mam nadzieję że nikomu nie sprawię zawodu, Do zobaczenia za miesiąc.
Obrazek
World For Sale
Awatar użytkownika

mizo

Post14 lutego 2017, 0:37

Spoczywaj w spokoju bracie...:D
Awatar użytkownika

Kermit

Post14 lutego 2017, 18:47

Żebyś nie był w szoku jak zobaczysz moje zmartwychwstanie :D
Obrazek
World For Sale
Awatar użytkownika

Mivak

Post14 lutego 2017, 22:22

Żeby Cię ułańska fantazja nie porwała bo będziesz częstym gościem tego działu ;)
British Regiment of Szczecin (B.R.o.S.)
Obrazek
http://www.bros.pl/
Awatar użytkownika

Kermit

Post14 lutego 2017, 22:28

Meh podziękuje, obejdzie sie
Jak będe chciał trafić do tego działu, gwarantuje że się o tym dowiesz jako pierwszy.
Obrazek
World For Sale
Awatar użytkownika

Slayer

Post15 lutego 2017, 11:21

Zalecenia dostają gracze urządzający sobie pikniki na respie (nieraz słowa oburzenia tu padały), znieważający publicznie! innych graczy (bez znaczenia czy uznał trafienie czy nie), nie przestrzegający elementarnych zasad kultury gry, przychodzący pod wpływem, opowiadający pedalskie dowcipy rodem z podrzędnej knajpy wywołujące ogólne zniesmaczenie.
A gdzie tu jego niesportowe zachowanie? Że co ? Zrobił coś co wymieniłem powyżej ?
Także ten dział powinien być nieźle zaludniony, czemu Kermit ? A gdzie są koledzy którzy nie stają za Tobą murem ?
Dlaczego podaje się lakoniczną informację o zarzutach ? Bez uzasadnienia. Podania okoliczności takie kopiuj wklej.
Ban wygląda ni z gruchy ni z pietruchy. Zakulisowe osądy w jego przypadku są nieuczciwe. Anonimowym donosicielom trzeba powiedzieć że skoro zgłaszają to ponoszą odpowiedzialność za ten czyn i powinni być jawni. A co w przypadku gdy taki donos się nie potwierdzi? To jakie konsekwencje poniesie taka oczerniająca osoba ?Odpowiem: ŻADNYCH.
Awatar użytkownika

Bartek79

Post15 lutego 2017, 11:42

Znasz zasadę - PIŁEŚ NIE PISZ!!!
Życie bywa kur*wsko zaskakujące
t.Ch.
Awatar użytkownika

Slayer

Post15 lutego 2017, 12:17

Sam jesteś pijany i nietrzeźwy. Jak masz śmiecić głupimi komentarzami poważny ban to nie zabieraj głosu.
Następna

meble radomsko cena, meble radomsko opinie, meble radomsko producent, meble kuchenne radomsko ceny

Wróć do Wykluczono za nagminne łamanie przepisów