Dzisiaj jest 16 stycznia 2018, 21:02

Poszukiwania...

• Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

Pudzian

Poszukiwania...

Post22 marca 2014, 8:07

Skoro juz poszla sobie zima zla i nadejszla upragniona wiosna, tak przez wszystkich ciepluchow dlugo wypatrywana przez szyby swoich mieszkan na wielkich betonowych blokowiskach, czas wyjac z piwnicy oblepione pajeczyna rowery i ruszyc w nieznane tereny w poszukiwaniu nowych zacnych miejscowek na niedzielne strzelanki i nie tylko. Ale jakich mijscowek szukac? Na tereny mieszane czyli budynki i lasy nie ma co liczyc, nie oszukjmy sie. Pozostaje nam tylko teren zielony blisko szczecina z latwym dojazdem autobusem, tramwajem lub samochodem, poniewaz wielu graczy nie posiada wlasnego srodka transportu. Z racji tego iz nasze hobby nalezy do zabaw kontaktowy i urazowych ( my strzelamy ale kulki po pewnym dystansie zyja swoim zyciem ) musi to byc teren w miare oddalony od ludzi i postronnych spacerowiczow. Lipa sie gra jak co chwila slychac CYWIL. Proponujcie miejsca poniewaz to szukanie troche umarlo i strzelamy sie ciagle na 3 stalych miejscowkach. Potrzeba nam nowych rejonow. Jako, ze mieszkam w Policach bardzo dlugo to znam okoliczne lasy i bede szukal tam miejscowek, o Starej Fabryce mozna zapomniec niestety nietoperze i nie tylko. Sa tez okoliczne lasy wokol Bartoszewa i Tanowa.
Piszcie swoje propozycje.
Tylko martwi widzieli koniec wojny.
Awatar użytkownika

abrams

Re: Poszukiwania...

Post28 marca 2014, 1:35

kiedyś byłem na dobówce (jeszcze jak w strzelcu byłem, czyli nie tak dawno) w takim fajnym miejscu, ale nie pamiętam gdzie to dokładnie było, wiem tylko ze jakimś 73 sie jedzie. wysiada tam gdzie kurwy stoją i jest taki CPN. po lewo jest las, całkiem nie mały, rzeczka a za rzeczką jakiś skład węgla czy coś tam inne dla pociągów. ludzi nie widzieliśmy żadnych w ciągu 24godzin, teren zróżnicowany w górki doły itd, jak szukać to tam można.
=WHO DARES WINS=
Awatar użytkownika

toobi

Post28 marca 2014, 14:53

abrams pisze:kiedyś byłem na dobówce (jeszcze jak w strzelcu byłem, czyli nie tak dawno) w takim fajnym miejscu, ale nie pamiętam gdzie to dokładnie było, wiem tylko ze jakimś 73 sie jedzie. wysiada tam gdzie kurwy stoją i jest taki CPN. po lewo jest las, całkiem nie mały, rzeczka a za rzeczką jakiś skład węgla czy coś tam inne dla pociągów. ludzi nie widzieliśmy żadnych w ciągu 24godzin, teren zróżnicowany w górki doły itd, jak szukać to tam można.

To ja wiem gdzie to jest 8-)
British Regiment of Szczecin (B.R.o.S.)
Awatar użytkownika

Kojot

Post28 marca 2014, 20:19

abrams pisze:kiedyś byłem na dobówce (jeszcze jak w strzelcu byłem, czyli nie tak dawno) w takim fajnym miejscu, ale nie pamiętam gdzie to dokładnie było, wiem tylko ze jakimś 73 sie jedzie. wysiada tam gdzie kurwy stoją i jest taki CPN. po lewo jest las, całkiem nie mały, rzeczka a za rzeczką jakiś skład węgla czy coś tam inne dla pociągów. ludzi nie widzieliśmy żadnych w ciągu 24godzin, teren zróżnicowany w górki doły itd, jak szukać to tam można.

Jak żyję to żadnego składu drewna nie kojarzę, a ostatnią linię kolejową i tory zlikwidowali tu 15 lat temu :o a kurwy to na całej długości Szosy Stargardzkiej stoją, więc mało precyzyjny odnośnik :lol:

Zapodaj jakieś współrzędne google maps, blisko mam to może się wybiorę obejrzeć i potwierdzić miejscówkę 8-)
Awatar użytkownika

abrams

Post28 marca 2014, 23:43

no właśnie mowie ze nie pamiętam, szukałem na gogle ale brak rezultatów. te kolejowe coś jest na bank bo widziałem tory, najwyżej nie używane, ale jest na bank kawałek za rzeczką.
skoro toobi wie gdzie to jest mniej więcej, to może kiedyś będzie łaskaw nas zaprowadzić 8-)
=WHO DARES WINS=
Awatar użytkownika

Kojot

Post29 marca 2014, 0:18

Hmmm no dobra, jedno miejsce, gdzie za rzeką będą tory kolejowe to chyba znalazłem. Od zlikwidowanego toru szły bocznice do też zlikwidowanej Fabryki Kontenerów Unikon, możliwe, że wungiel tam teraz składują. Zmyliło mnie zdanie "wysiada tam gdzie kurwy stoją i jest taki CPN. po lewo jest las", bo CPN jest koło giełdy, jakieś 500m wcześniej (od strony centrum).

Zapewne to miejsce https://www.google.pl/maps/place/53%C2% ... !1s0x0:0x0 ale niech się Toobi wypowie :mrgreen:
Awatar użytkownika

Wiewiór

Post29 marca 2014, 0:48

jej, daleko. Już bym chyba wolał pojechać kawałek dalej na Wielgowo, dawno nas tam nie było.
Ale w sumie nie szkodzi sprawdzić. Toobi! Wołaj ludziów i jedziemy rowerami "tam gdzie kurwy stoją" :lol:
Awatar użytkownika

abrams

Post29 marca 2014, 12:27

możliwe ze to miejsce, w każdym razie rzeka sie znalazła
przejechał bym sie na rowerze, z rok albo i dwa nie jeździłem :D
=WHO DARES WINS=
Awatar użytkownika

Rusek

Post31 marca 2014, 17:16

Na geoportalu znajdźcie sobie "Zaleskie Łęgi". Teren jest nad Autostradą Poznańską i jest genialny na milsima... Teren zwiedziłem z moją drużyną wzdłuż i wszerz 23 marca.
Teren mocno zakrzaczono/zalesiony z wodą do kostek w 70% miejsc ale rekompensuje to pas przy rzeczce Regalica (znajduje się tam ok 8 wierz dla myśliwych, jeden betonowy domek, polanki, krzaczki do kitrania się).
Łatwy dojazd autobusem 61 i 0 ludzi.
Z chęcią przejechałbym się tam na zielone manewry.
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t31.0-8/1899480_614457985275879_1394256859_o.jpg
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t31.0-8/p180x540/1495169_614458028609208_1463295919_o.jpg
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t31.0-8/p180x540/1836878_614457941942550_1704577799_o.jpg
У кого нет живота,
Тот плохо валит из пулемёта
Awatar użytkownika

JuPik

Post01 sierpnia 2015, 16:28

a co powiecie na przecław jest tam stara baza wojskowa niby jest tam jakas ochrona ale moze mozna jakos to zalatwic jest duzo budynkow , hangarow i nawet wieża ( dla snajpera ) dojazd autobusem 81
Obrazek
Następna

meble radomsko cena, meble radomsko opinie, meble radomsko producent, meble kuchenne radomsko ceny

Wróć do Nowe miejsca na strzelanie