Dzisiaj jest 18 stycznia 2018, 5:34

Budynek przy ul. Duńskiej.

• Autor
  • Wiadomość

portowiec92

Budynek przy ul. Duńskiej.

Post06 stycznia 2014, 18:01

Przy ulicy Duńskiej troche nad tesco mieści sie ciekawy opuszczony budynek. Co myślicie zeby tam zagrać? ja osobiscie jeszcze nigdy nie biegałem na ASG ale zawsze mnie zastanawia tamta miejscówka. Jak myślicie? A może już ją znacie? Czekam na jakieś opinie.
Awatar użytkownika

Krycha

Re: Budynek przy ul. Duńskiej.

Post06 stycznia 2014, 18:52

Zbyt blisko osiedli i domów mieszkalnych, moim zdaniem.
"Zwyciężają ci, którzy wiedzą, kiedy walczyć, a kiedy nie."
~Sun Zi
Awatar użytkownika

Ruda

Post06 stycznia 2014, 23:31

W budynku przy Dunskiej mieszkaja bezdomni i duzo meneli sie tam kreci. Ponadto duzo jest tam np schodow ktore nie dosc ze sa pokrecone to jest tam niebezpiecznie i ponadto jedne schody np zaprowadza tylko w jedne miejsce a inne w kilka. Istny labirynt i platanina. Ponadto smierdzi tam nie dosc ze pijakami to odchodami i wgl. Mnostwo smieci. I kiedys znajomy mojej kolezanki sie tam zabil bo postanowil sobie skoczyc z "balkonu". Ponadto zbyt blisko ludzi ze tak powiem i zbyt malo miejsca w mojej ocenie
Awatar użytkownika

toobi

Post06 stycznia 2014, 23:34

Przecież to jest 10 metrów od drogi i drugie 10 od bloków mieszkalnych. To chyba jakiś żart :D

Zamykam 8-)
British Regiment of Szczecin (B.R.o.S.)

meble radomsko cena, meble radomsko opinie, meble radomsko producent, meble kuchenne radomsko ceny

Wróć do Nowe miejsca na strzelanie