Dzisiaj jest 22 września 2018, 14:07

Stocznia Szczecińska NOWA

• Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

Zegarek

Stocznia Szczecińska NOWA

Post11 lutego 2015, 21:11

Witam, chciałbym wam przedstawić część terenu który kiedyś należał do stoczni. Od wielu lat nic tam się nie dzieje więc spróbuje to zmienić. Próbowałem załatwić bezpośredni dojazd samochodem na teren miejscówki ale nie da rady. Byłem tam dzisiaj i nagrałem po prostu film żebyście zobaczyli i ocenili czy to ma racje bytu. Nie zwracajcie uwagi na kąt. nagrywania. Oto teren na mapce: Obrazek no i film. Miłego oglądania :ugeek:
https://www.youtube.com/watch?v=njKqrqOvaFk
Brotherhood of the Irish Whiskey
Awatar użytkownika

Kojot

Re: Stocznia Szczecińska NOWA

Post11 lutego 2015, 21:23

Straszny syf, to bardziej wygląda na wysypisko śmieci niż miejscówkę zdatną do grania + te szambo od 17:00 :roll:
Awatar użytkownika

Wookiee

Post11 lutego 2015, 22:13

Duuuży + za to, że chciało Ci się jechać, nakręcić film i przedstawić to na forum szczegółowo.
Wg mnie teren średnio ciekawy, te studzienki, dziury i śmieci bardzo utrudniałyby rozgrywkę, łatwo tam o wypadek. Dodatkowo jak to wszystko zarośnie na lato to nie wiem czy ktoś się tam odnajdzie :D ale czekamy na opinie innych ;)
Awatar użytkownika

Mivak

Post11 lutego 2015, 22:19

Dobra robota.

Myślę że trzeba to obadać. Bezpieczeństwo??? Wiskord jest niebezpieczny przy nim ta miejscówka to park.
Jak zarośnie to będzie dobrze.
British Regiment of Szczecin (B.R.o.S.)
Obrazek
http://www.bros.pl/
Awatar użytkownika

Zegarek

Post11 lutego 2015, 22:43

Nie zapomnijcie, że śmieci to nie przeszkoda można posprzątać czy nawet wszystkie śmieci wrzucić na największą stertę, studzienki wystarczy znaleść i oznaczyć. Na ten teren kiedyś można było bez problemu wjechać wyrzucić śmieci i odjechać, teraz jest to trudniejsze chociaż z tych zakładów i tak będą wyrzucać śmieci ale głównie do doliny która jest ciasna. Zwłaszcza że strażnicówka która jest teraz w ruinie jeszcze rok temu była cała, a od stróża nic się nie dowiedziałem na temat jakiejś budowy na tym terenie.
Awatar użytkownika

Rusek

Post19 marca 2015, 19:20

Git inicjatywa - co do śmieci to tak jak pisał Mivak -> patrz Wiskord... Teren na wiosnę mógłby być mega ciekawy, przy okazji z tych śmieci można usypać po prostu niskie wały, które obsypane ziemią pełniłyby rolę osłon.
У кого нет живота,
Тот плохо валит из пулемёта
Awatar użytkownika

Kermit

Post04 kwietnia 2015, 15:46

chyba kojaże miejsce i jeśli się nie myle to na wiosne nie ma tragedii z krzakami, jest dość gęsto ale bez przesady
WINCYJ FPS SUKO!!! WIIIINCYYYYJ!!!11oneonejedenone!1 :twisted:
Obrazek
World For Sale
Bo limity są dla heteroseksualnych inaczej
Awatar użytkownika

hiszpan85

Post04 kwietnia 2015, 20:48

Z tym że regularnie tam jezdzi autem patrol ochrony juventus i raczej to odpada. :)
Staraj się wyglądać głupio- przeciwnik może mieć mało amunicji i nie będzie chciał jej marnować na takie byle co.
Awatar użytkownika

Zegarek

Post04 kwietnia 2015, 23:00

Z tego co wiem zakres obowiązków ochrony kończy się na wiadukcie, ale niestety słyszałem pogłoski że reszta terenu została przez kogoś kupiona. Do końca kwietnia będę więcej wiedział.

meble radomsko cena, meble radomsko opinie, meble radomsko producent, meble kuchenne radomsko ceny

Wróć do Nowe miejsca na strzelanie